köpek eğitimi

Secereli Yavru Köpekler

dogs pics 13

Televizyonda görmeyeniniz yoktur, küçük sevimli köpek yavruları maskot gibi birçok ünlünün kucağında ya da yanında boy göstermektedir. Hatta evlerinde çok fazla sayıda köpek besleyen ünlülerimiz de vardır. Ünlüler halka davranışlarıyla örnek olan kişiler oldukları için bu köpek sevgileri de aynı şekilde yansımaktadır. Firmamıza gelen evcil hayvan sahiplenmek isteyen kişiler köpeklerin cinlerini bile bilmeden sadece magazin programlarında gördükleri köpeklerden tercih edebilmektedirler.Köpek Eğitimi Yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu sahipliğin kısa süreceğini işin en başından tahmin ederiz. Bu nedenle köpek yetiştirmeye, beslemeye hazır olup olmamanızdan, hayvanınızın yaşayacağı ortama kadar birçok soru yönelterek doğru tercihi yapmanızı sağlamakla görevli personellerimiz mevcuttur. Çünkü bizler sadece secereli eğitimli köpek yavrusu satıcıları değil aynı zamanda birer koyu hayvan Köpek Eğitimiseveriz.

Hem bekçi hem oyun arkadaşı bir köpek yavrusu arıyorsanız firmamızın size tavsiye edeceği ilk seçenek İskoç Terrieri olacaktır. Bu cins köpeklerimizi üretmeye başlamadan ana vatanı olan İskoçya’dan getirmekte ve gerekli gümrük girişleri ve bürokratik işlemleri tamamladıktan sonra çiftleştirerek kendimiz safkan İskoç Terrier yavruları üretmekteyiz. Bu köpeklerin boyları 25-30 cm arasında kiloları ise 8-10 kg arasında değişmektedir. Minik yapıları sebebiyle kucakta ya da sırtta kolayca taşınabilmektedir. Neredeyse hiç tüy dökmeyen, tüyleri sarı, beyaz, kahve tonlarında olan bu köpekler tüm hava şartlarına uyum sağlayabilmektedirler. Tüylerinin sağlıklı olması açısından haftada bir tımarlanması, hatta iki haftada bir kuru şampuanlama yapılması önerilmektedir. Bu cins köpekler hem çok sert ve saldırgan iken hem de çok cana yakın ve uyumludurlar. Yani hem bekçiniz hem de en iyi oyun arkadaşınız olabilecek Köpek Eğitiminiteliktedirler. Eğitimcilerimiz ne kadar profesyonel olursa olsun bu cins köpeklerin inatçı karakteristik özelliklerinden ötürü eğitimlerinde zor anlar yaşanmaktadır, bu nedenle eğitimli köpek yavrusu almanız faydanıza olacaktır.

Hangi cins köpek isterseniz isteyin dikkat etmeniz gereken önemli noktalar olacaktır. Bunlar köpeklerin sağlıklı olup olmadığının belgelenmesi, ırk köpek arıyorsanız secere belgesi, aşı belgeleri ve köpek eğiticilerinden alınacak püf noktalar evcil hayvanınızın size ve yeni ortamına alışmasında büyük etken olmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Secereli Yavru Köpekler

https://www.petyavru.com