köpek eğitimi

JACK RUSSELL TERRİER YAVRUSU

jack rusell terrier yavrusu

Jack Russell terrier yavrusu almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu sevimli köpekler dünya genelinde en sevilen köpek ırklarından biridir. Jack Russell terrier, Ceyk Rasıl teriyeri veya Parson Jack Russell olarak da anılmaktadır. Tüy rengi, genellikle, beyaz veya kahverengiye çalan sarımsı bir renkte olup kahverengi beneklidir. Yaşam süreleri ortalama olarak, 13 ile 15 yıl arasında değişmektedir. İngiltere kökenli bu sevimli hayvan, 1800 lü yıllardan beri yetiştirilmektedir. Yıllar boyunca tilki avında kullanılan bu hayvanlar, günümüzde ise özellikle köpek yarışmalarında kullanılmaktadır. Ufak tefek ama çok hareketli bir hayvandır. Kilo olarak, hem erkek hem de dişiler yetişkin yaşlarda yaklaşık olarak 6 ile 8 kg arasında olmaktadır. Boyları ise, 30 ile 36 cm arasında seyretmektedir.

Bu sevimli hayvanlar, hem Jack Russell terrier yavrusu hem de yetişkinleri, son derece aktif, hareketli, neşeli hayvanlardır. Aynı zamanda sahibi için son derece fedakar, itaat eden bir köpektir. Köpeğinize yeterli egzersiz imkanı sağladığınızda, apartman hayatına da tam anlamıyla uyum sağladığını göreceksiniz. Bu nedenle, büyük şehir yaşamında da tercih edilen hayvanlardır. Temelde bir av köpeğidir. Doğa yürüyüşlerinde de köpeğinizle zaman geçirebilirsiniz. Size hareketli ve neşeli şekilde eşik edecektir. Genelde kendisine zarar vermeyen çocuklarla çok iyi anlaşan, oyun çok seven bir köpektir. İnatçı ve başına buyruk olması ise eğitimde biraz zorlanmanıza neden olabilir. Bu durumda, firmamıza danışabilirsiniz.

Köpek edinmek, almak için scr li yavru eğitimli köpek çeşitlerimizi kesinlikle incelemelisiniz. Size ırklarının en iyi ve sağlıklı örneklerini sunmaktayız. Öte yandan, yavrularımızın temel eğitimleri de verilmektedir. Sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Her aşamada bizimle çalışmaktan çok zevk alacaksınız. Bu nedenle, diğer memnun müşterilerimiz gibi siz de bizimle çalışmalısınız. Sevimli dostlarınız alırken kendinize en uygun yavruları seçmeye dikkat etmelisiniz. Yaşam tarzınıza, yaşam alanınıza ve diğer birçok özelliklere dikkat ederek yavru seçmelisiniz. Bu detayları da uzmanlarımız eşliğinde inceleyebilir, en sağlıklı kararı bu şekilde verebilirsiniz. Hemen firmamızla iletişim geçin ve hayvan dostunuzu edinin.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

JACK RUSSELL TERRİER YAVRUSU