köpek eğitimi

Belgian Malinois Sahiplenmeli miyim ?

belgian malinois med

Belgian Malinois

Belçika Malinois bizim bildiğimiz anlamda yazılışı budur.  Dayanıklı ve dirençli bir köpek olan belgian malinois yani(Belçika Malinois) her türlü işe uyumlu bir köpektir. İyi bir çoban köpeği olan bu güçlü köpeklerde firmamızda temin edilen köpekler arasındadır. Alman çoban köpeği ile kıyaslamalar yapılan bir köpektir ve çoğu kişinin fikri ondan bile daha iyi çoban köpeği olduğu konusunda hem fikirdir. İçgüdüsel olarak saldırgan bir köpektir. Çoban köpeği olarak eğitilecekse eğer bu saldırganlığının çok iyi eğitilmesi gerekir. Kısa kahverengi tüylü köpeklerdir. Her köpekte olduğu gibi bu köpekte de belirli şartları edinmeden sahiplenilmemelidir. Köpeklere yuva verelim derken onların yaşam koşullarını kısıtlamaya ve onları zorlamaya hiçbir hakkımız yoktur. Bu konuda vatandaşlar bilinçlendirilmelidir özellikle bu işi yapan firmaların bunu denetlemesi gerekmektedir.

Sahibine bağlı köpekler oldukları için eğitimleri de çok kolaydır. Firmamız bünyesinde bu köpeklere scr li ve eğitimli olarak ulaşabilirsiniz. Scrli yavru eğitimli köpekler firmamızdan alınır. Bu konuya ülkemizden çok dışarıda özen gösterildiğini biliyor muydunuz? Belgian malinois cinsi köpekler özellikle içgüdüsel olarak saldırgan oldukları için geçmişini ve eğitimini bilmek çok önemlidir. Edinirken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Firmamız bu konuda alıcıyı bilinçlendirmeyi de ihmal etmiyor.

Scrli yavru kangal temini eden firmamız özenle köpek yetiştiriciliğine dikkat etmektedir. Özellikle Sivas kangalı cinsinde adımızı duyurmuş bir firma olarak her türlü köpek teminini sağlıyoruz eğitimli kangal köpeklerinde sahiplendirme yapıyoruz. Bu köpeklerin yaşayabileceği ortamı sağlıyor onları üretiyor eğitiyor ve bu işi en iyi şekilde yapmak için tüm şartlarımızı zorluyoruz. Sizler için onlara sevgimizi veriyor ve sizler için onları eğitiyoruz. Sadık bir dost yalnızlığınıza bir arkadaş arıyorsanız en güvenilir dostlarınız burada. Belgian malinois gibi köpek cinslerinde de gayet iddialıyız. Bu cins köpekler elimizde olan yetiştirdiğimiz köpekler ve satıyoruz. Sizleri de onlara sıcak bir yuva olmanız dileği ile bekliyoruz onlara en iyi koşulları sağlayacağınıza güveniyoruz ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Her cins köpek alımlarınız için bekleriz. Güveninize teşekkür ederiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • kurtuluş
    8 yıl önce

    Amerikan staff terrier 1 aylık ya da daha küçük yavru fiyatı nedir?

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Belgian Malinois Sahiplenmeli miyim ?