köpek eğitimi

CAVALİER KİNG CHARLES

dogs picture 6

Kendinize sıcakkanlı, sevimli ve sadık bir yoldaş istiyorsanız, Cavalier King Charles en iyi dostunuz olmak için hazır bir köpek cinsidir. Oldukça sosyal ve hareketli olan bu tür, yalnızlıktan hiç hoşlanmaz, sürekli peşinizde dolanıp, kendisine ilgi göstermenizi beklemesi bu yüzdendir. Her türlü srcli yavru eğitimli köpek ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasitede olan firmamızdan diğer bütün türler gibi bu türü de kolayca temin edebilirsiniz.

Cavalier King Charles İngiliz kökenlidir.  Çok küçük ve tüylü bir türdür ve boyu 30 – 33 cm, ağırlığı 5 – 8 kg, ortalama ömrü ise 9 – 14 yıldır. Çok sevecen, çocuklarla oynamaya ve kendini sevdirmeye çok isteklidir. İyi huyludur, kucakta taşınmayı sever. Yabancıları pek hoş karşılamaz ama tanıdığı insanlara karşı yumuşaktır. İnatçı, eğlenceli ve ev ortamını çok seven tam bir aile köpeğidir. Ünlülerin ve bazı tarihi kişiliklerin yanlarında gezdirmeyi sevdiği bir köpektir. Firmamızdan srcli yavru eğitimli köpek olarak alacağınız Cavalier King Charlesa istediğiniz eğitimleri vermekte zorlanmayacaksınız çünkü eğitilmeye çok müsait bir türdür. Kahverengi, beyaz ve siyah tonlarında görülebilir. Bulunduğu çevreye çok çabuk adapte olur. Tüylerinin haftalık olarak fırçalanması, bakımı konusunda kolaylık sağlayacaktır. Yemek yemeyi çok sevdiği dikkate alınmalı ve hastalanmasını engellemek amacıyla bu durum kontrol altında tutulmalıdır. Bu türün sağlık açısından en çok karşılaştığı problem kalp kapakçığı sorunlarıdır. Bu sorun ölüm nedenlerinin yaklaşık %48’ini oluşturur. Göz kuruluğu da bu köpeklerin yaşadığı diğer bir sağlık problemidir ama düzenli bir tedaviyle bu sorunun önüne geçilebilir.

Sadık bir dost isteyenler için Cavalier King Charles iyi bir seçim olacaktır. Ülkemizde nadir bulunan bu sevimli köpeğe sahip olmak istiyorsanız, firmamız bu konuda en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Firmamızın size sunduğu mükemmel hizmetten memnun kalacaksınız. Türkiye’de srcli yavru eğitimli köpek bizden alınır. Bu işi bizden daha iyi yapan başka bir firma bulmanız imkânsızdır. Bizimle çalıştığınızda beklentilerinizin tam olarak karşılandığını ve sonunda tam istediğiniz gibi bir dört ayaklı dosta sahip olduğunuzu göreceksiniz. Firmamız sizlere bu konuda hizmet vermeye her zaman hazırdır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CAVALİER KİNG CHARLES

https://www.petyavru.com