köpek eğitimi

KEESHOUND YAVRUSU

40 Big Dog Puppy Pictures 9

Keeshound, yoğun tüylü, kıvrık kuyruklu, dik üçgen kulakları olan can dostu bir köpektir. Keeshound yavrusu da aynı şekilde son derece sevimlidir. Çok iri boyutlarda bir köpek değildir. Kendinden bakımlı kürkü her zaman temiz ve fırçalanmış gibi görünmektedir. Bu sevimli köpek inanılmaz bir çocuk arkadaşıdır. Çocuklarla arası çok iyidir. Bu nedenle, kalabalık, çocuklu aileler için ideal bir evcil hayvandır. Hareketli, akıllı, sevecen bir köpektir. Algıları açık ve dikkatli bir hayvandır. Tutarlı bir eğitim ve davranışla kolay öğrenen bir zeka yapısına sahiptir. Dikkatli ve disiplinli bir eğitimle mükemmel şekilde sizinle yaşayabilir. Çeşitli numaralar da öğretebilirsiniz. Sizinle iyi geçinen ve yaşanması da kolay bir köpek olacaktır.

Köpek dost canlısı ve dışa dönük bir kişiliğe sahiptir. Keeshound yavrusu temel eğitiminde iyi sosyalleştirildiği takdirde, ev ortamındaki diğer evcil hayvanlar ile mükemmel şekilde geçinebilir. Aynı zamanda suyu, yüzmeyi de çok sever. Günümüzde arkadaşlık etmesi için mükemmel bir eşlik köpeği olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, size her zaman dost olacak ve kaliteli şekilde arkadaşlık edecektir. Bekçi köpeği olarak da kullanabilirsiniz. Bu konuda başarılı bir hayvandır. Havlama eğilimi de fazladır. Öte yandan, beslenmesine dikkat etmeniz gerekir. Hayvan fiziksel olarak kilo almaya çok eğilimlidir.  Hayvanın kürklü yapısından da anlaşılacağı gibi soğuk iklimlerde daha rahat yaşamaktadır. Bu nedenle, eğer çok sıcak coğrafyalarda yaşamakta iseniz bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.

Köpeğiniz apartmanda yaşayabilir. Bu nedenle, şehir yaşamında olanlar için uygun bir köpektir. Tabi yürüyüş veya koşu şeklinde köpeğin egzersizlerin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Tüylerinizi fırçalayarak köpeğinizin temizliğini ve bakımını sağlayabilirsiniz. Keeshound yavrusu almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. SCR li yavru eğitimli köpek almak için firmamız mükemmel bir seçim olacaktır. Bu nedenle, başka yerlerde köpek aramak yerine, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En özel ırkları, mükemmel sağlık ve eğitim kalitesi ile firmamızda bulacaksınız. Köpeğinizin ırkına uygun sağlık bakımları ve eğitimleri detaylı şekilde verilmektedir. Mutlaka firmamıza danışın ve köpeklerinizin özelliklerinden siz de yararlanın ve seçiminizi yapın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

KEESHOUND YAVRUSU