köpek eğitimi

LHASA APSO YAVRUSU

v

Lhasa apso yavrusu hiç gördünüz mü? Tam anlamıyla bayılacaksınız. Bu mükemmel köpekler görsel açıdan gerçekten çok etkileyicidir. Yerlere kadar uzanan tüyleri, düz ve sık şekildedir. Yapı olarak minyondur. Ancak, görüntüsü itibariyle son derece ilgi çeken bir hayvandır. Yaygın olarak, krem, bal rengi ve altın sarısı tonlarındadır. Bazı farklı renkleri de görülmektedir. Düz, sert ve sık tüyleri bacaklarını ve gözlerini büyük oranda kapatmaktadır. Arkadaş canlısı bir köpektir. Bu anlamda, sizinle hemen iletişime geçecek ve iyi anlaşacaktır. Kendine güvenen bu köpek, akıllı ve yaşamı seven bir özelliğe sahiptir. Ailesini sever ve itaat eder. Çocuklarla anlaşabilir. Ancak, sert tavırlarından hoşlanmaz. Buna dikkat edebilirsiniz.

Yabancılara karşı da mesafeli bir tavrı vardır. Bazıları inatçı özellikler sergilese de, kaliteli bir eğitimle mükemmel şekilde köpeğinizle geçinebilirsiniz. Sahibi dominant olmalıdır. Havlama ve koruma içgüdüsü başarılı bir bekçi köpeği olmasını sağlar. Bunun yanında, yalnızlıktan hoşlanmaz. Dişileri oldukça iyi annedir. En önemli avantajlarından biri ise apartman yaşamına uygun olmasıdır. Yalnızlığı sevmez. Egzersiz yapmayı çok sever. Koşu ve yürüyüş yaparken size memnuniyetler eşlik eder. Bunun dışında, aşırı egzersiz yapmasına gerek yoktur. Tibet kökenli bir hayvandır. Bakım konusunda en önemli nokta taramadır. Özellikle ayak kısımlarında uzayan tüylerin dolaşmaması için sık şekilde taranması lazımdır. Kulaklarını ve gözlerini düzenli şekilde temizlemelisiniz.

Kuru şampuanlama da yapabilirsiniz. Tüyleri uzun olduğundan bazı cisimler takılabilir. Bu nedenle, taramaya özen göstermelisiniz. Lahsa apso cinsi köpekler cins köpeklerdir. Bunları her yerde bulamazsınız. Yanılıp farklı veya melez ırkları almamak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. SCR li yavru eğitimli köpek almak için en mükemmel seçim firmamız olacaktır. Temel eğitimleri verilen yavrularımızda doğumlarından itibaren sağlık bakımları da eksiksiz olarak yapılmaktadır. Bu nedenle, içiniz rahat şekilde köpeklerinizi alabilirsiniz. Bize güvenin ve sevimli hayvan dostlarınızla tanışmak için hazırlanın. Hizmetlerimizden ve köpek ırklarımızın zenginliğinden son derece memnun kalacaksınız. Mutlaka iletişime geçin. Uzmanlarımıza her konuda danışabilirsiniz. Mutlaka köpeklerinizi edinmek için firmamıza danışın. Çok memnun olacaksınız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

LHASA APSO YAVRUSU