köpek eğitimi

GOLDEN RETRİEVER YAVRUSU

saa

1800 lü yıllardan bu yana dünya çapında çok sevilen bir köpek olan Golden Retriever, köpek ırkları arasında insanlarla en iyi anlaşan ve en zeki türlerden biridir. Dünya çapında en tanınmış ve popüler olan köpek ırklarından biridir. Bu hayvanlar geçmişte av köpeği olarak kullanılmaktaydı. Modern toplumlarda ise, bu sevimli ırklar aile içinde rahatlıkla yaşayabilmektedir. Bu sevimli cins temel olarak İskoçya İngiltere kökenlidir. Aile yaşamına, özellikle çocuklu ailelerin yaşamına en iyi uyum sağlayan köpek ırklarının başında gelmektedir. Bebeklerden, küçük çocuklara kadar her türlü çocuk ve gençle uyum sağlar. Hatta köpek bakıcılığı bile yapabilen, uyumlu, sevecen ve zeki hayvanlardır.

Bu hayvanlarla çok kolay anlaşacaksınız. İdare edilmesi çok kolay, uyumlu, geniş insan çevrelerinden kesinlikle rahatsız olmayan köpeklerdir. Yavruları da zeki olduklarından eğitime çok açıktır. Bakımı da çok kolay olduğundan, şehir yaşamında çok tercih edilmektedir. Apartman yaşamı için en ideal hayvanlardan biridir. Eğer şehirde yaşayan, yalnız veya aile iseniz kesinlikle edinmeyi düşündüğünüz hayvanlar arasında golden retriever cinsi de olmalıdır. Bu hayvanlarla her yaş kişi rahatlıkla iletişim kurabilir. Hatta köpeklerden korkan birçok kişinin bu cinsler ile korkusunu yendiği de bilinmektedir. Bu hayvanları bekçi köpeği olarak değerlendirmeyin çünkü son derece dost canlısı hayvanlardır. Yalnız köpeklerinizi edinirken hayvanların sağlıklı olmasına çok dikkat etmelisiniz.

Hayvan edinmek ona bağlanmak ve belki de evlat olarak benimsemek demektir. Bu nedenle, sağlıksız ve aranızdan erken ayrılacak hayvanları seçmeniz uygun olmaz. En sağlıklı golden retriever yavrusu almak için kurumumuzdan yardım alabilirsiniz. Bu şekilde, temel eğitimleri verilmiş, beslenmeleri ve sağlıkları mükemmel olan köpekleri edinebilirsiniz. Yavrularımızın aşıları tamamlanmış, parazit ve diğer bakımları da eksiksiz şekilde yapılmıştır. Bu nedenle, hayvanların sağlıklarından ve kaliteli yaşamlarından emin olabilirsiniz. Secereli, cinslerinin en özel türlerini özenle seçmekte ve üretmekteyiz. Bu nedenle, ırklarımızın asaletinden sonuna kadar emin olabilirsiniz. En kaliteli ve sağlıklı ırklarımızı güvenle edineceksiniz. Hayvanlarınızla bir ömür geçirmeniz için en sağlıklı türleri sizlerle tanıştırmak için çabamızı sarf etmekteyiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

GOLDEN RETRİEVER YAVRUSU