köpek eğitimi

Çin tepeli yavrusu

dogs pics 21

Çin tepeli yavrusu küçük boylarda ve sevimli bir köpektir. Çin Tepeli cinsi köpeklerin özellikle dik kulakları ve zayıf yapıları dikkat çekicidir. Bu cins köpekler oldukça küçük süs köpekleridir. Küçük yapıları sayesinde her ortama rahatlıkla götürülebilirler. Ev ortamında sizinle uyumlu bir şekilde yaşayabilecek bir cinstir. Sevimli olduğu kadar aktif bir köpektir. Bu cins yavruları firmamızdan kolaylıkla satın alabilir ve evinizde kolayca beslemeye başlayabilirsiniz. Küçük yapılı köpek sevenler için oldukça iyi bir seçimdir. Bu cins köpekleri evlerde rahatlıkla bakabilir ve sizinle uyum içinde olması için eğitim aldırabilirsiniz. Bu cins köpekler dış ortamlarda yaşamaya uyumlu köpekler değildir. Bu nedenle evde bakılması gerekir.

Çin Tepeli yavrusu satın almak isteyenler bu hayvanlar sıcak ortamları severler ve bu nedenle devamlı olarak sıcak tutulmaları gerekir. Yaşadığı ortamda bu imkanların sağlanması lazımdır. Aksi durumda üşüyebilir. Firmamız SCR’li yavru eğitimli köpek satışı yapmaktadır. İstediğiniz durumda bu cins köpeklerden satın almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Küçük cins köpek sevenler için evde beslenebilecek iyi bir tercihtir. Sevimli ve farklı bir görünümü olması da oldukça dikkat çekicidir. Kulaklarında uzun tüyleri vardır ve geri kalan kısmına tüy oranı oldukça azdır. Kulaklarındaki türler kırpılmalıdır. Bu cins sevimli bir köpek sahibi olmak için firmamızı arayabilir ve bu köpek hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çin tepeli yavrusu satın almak isteyenler bunun için firmamıza gelerek bu cins köpeklerimizi daha yakından görebilir ve bu şekilde daha doğru karar vererek beğendikleri yavru köpeği kolaylıkla firmamızdan satın alabilirler. Aradığınız her cins köpeği firmamızda kolaylıkla bulabilir ve istediğinizde satın alarak ona yeni bir yuva verebilirsiniz. En güzel cins köpekleri firmamızdan satışa sunuyoruz. İsteyen herkes köpeklerimizden satın alabilir. Anne ve babasının hangi ırktan olduğu belli olan köpeklerimizden satın alarak gerçek bir ırka sahiplik edebilirsiniz. Türkiye de bulunan ve satışı yapılan her cins köpeği firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Köpek üretiminde en iyisi olarak her cins eğitimli ya da eğitimsiz köpeği satışa sunuyoruz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Yeşim
    1 yıl önce

    Çin tepeli köpek varsa en acil şekilde ulaşmanızı rica ediyorum

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Çin tepeli yavrusu