köpek eğitimi

SHETLAND ÇOBAN KÖPEĞİ

SHETLAND ÇOBAN KÖPEĞİ

Shetland Çoban Köpeği, kökeni İskoçya’ya dayanan eski bir çoban köpeği türüdür.  Uzun yıllar İskoçya’da koyun sürülerinin güdülmesinde kullanılan bu köpek ırkı, çeşitli iyileştirilme çalışmaları sonucunda günümüzde de evcil aile köpeği olarak kullanılmaya devam edilmektedir. Görüntü olarak çok güzel ve sevimli bir yapıya sahip olan bu ırk, ayakları ve yüz bölgesi Köpek Eğitimiharicinde uzun tüylere sahip olması sebebiyle düzenli bir şekilde tüy bakımına ihtiyaç duymaktadır.

Shetland Çoban Köpeği, sahibine çok fazla bağlı olmasıyla bilinir. Çocuklarla olan iletişimi de üst düzeyde olan bu köpek ırkı fazlaca oyuncudur. Fazla enerjik bir köpek olmasından dolayı bu enerjisi çeşitli aktivitelerle boşaltılabilir. Ev yaşantısına uygundur ve çok sosyaldir. Zekâsı ve itaatkâr olması sebebiyle birçok köpek sever tarafından tercih edilmektedir. Özellikle yavru iken verilecek İyi bir eğitimle tam bir aile köpeği olabilir. Köpek EğitimiSiz de bu köpeğe sahip olmak isterseniz doğru adrestesiniz.

Köpek alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden birisi safkan olup olmadığıdır. Bu nedenle köpeğinizi aldığınız yer son derece önemlidir. Bizim hassas olduğumuz en temel noktalardan birisi müşteri memnuniyetidir. Bizi tercih etmeniz halinde alacağınız köpeğin orijinal safkan ırktan gelmiş olduğuna emin olabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere temin edeceğimiz köpeklerin ne denli sağlıklı olduğunu da gelip kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Tercih etmeniz halinde bu köpeklere temel Köpek Eğitimieğitimini tamamlamış bir şekilde sahip olabilirsiniz. Köpek eğitimi mevzusu herkesin başarabileceği bir şey değildir. Öyle ki bunun için özel olarak eğitim merkezleri kurulmaktadır. Köpeklere yavru olduğu dönemden itibaren verilen eğitimler sonucunda SCR yavru eğitimli köpek belgesi verilir. Dilerseniz biz de size bu belgeye sahip olan köpekleri temin etmekteyiz. SCR eğitimi köpeklere temel eğitim ve sosyalleşme eğitimi adı altında verilmektedir. Bu eğitim sonucunda köpekler yalnız kalma, saldırgan olmama, oyun oynama, banyo alışkanlığı edinme gibi konuları öğrenirler. Ayrıca kısa komutlarla beraber hareket etmeyi öğrenen köpekler aynı zamanda itaat eğitimi almış olurlar. İşte sizde bizi tercih ederek bu eğitimleri almış bir Shetland Çoban Köpeği sahibi olabilirsiniz. Bizler Türkiye’nin en iyi köpek üretim çiftliği olarak istediğiniz tüm köpek ırklarını sizlere temin etmeye hazırız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Ahmet
  3 yıl önce

  Shetland yavrusu fiyat ne?

  yorum beğen
 • Esma
  7 yıl önce

  Shetland yavru köpek fiatı nedir

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

SHETLAND ÇOBAN KÖPEĞİ

https://www.petyavru.com