köpek eğitimi

Köpek Kuaförü Fiyatları

Köpek Kuaförü Fiyatları

Köpek Kuaförü Fiyatları

Günümüz de hayvan sahiplenen insan sayısı ciddi anlam da artış göstermiş bulunmaktadır. Evcil hayvanların da tıpkı insanlar gibi bazı ihtiyaçları vardır bunlardan birisi kuaföre gitmek bayanlar nasıl gidip saç kestirip, boyatıp ve fön çektirebiliyorlar veya beyler gidip saçlarını sakallarını nasıl kestirebiliyorlar ise evcil hayvanlarımızın da bir canlı olduğunu unutmayarak ihtiyaçlarını karşılamalıyız. Bu ihtiyaçlardan birisi kuaföre götürmektir zamanı olmayan yoğun tempoya sahip evcil hayvan sahipleri için gezici köpek kuaförleri de bulunmaktadır. Köpek kuaförü büyük şehirler içerisin de son derece rekabet halinde ve bu bazen bir dezavantaja bazen de avantaja dönüşebilmekte. Ancak hangi durumlar da bu durum bizlere avantaj sağlamaktadır sorusunun cevabını şu şekil de verebiliriz; Mesela tipik bir rekabet ortamın da, daha fazla müşteri kazanmak için köpek kuaförleri çeşitli kampanyalar veya indirimler uygulayabilir. Bu saye de bizde aynı kalite de ancak diğerlerinden daha da uygun bir fiyat ile köpeğimizin kuaför ve bakım ihtiyaçlarını karşılamış oluruz.

Ancak bunun dezavantaja dönüştüğü durumları ise şöyle açıklayabilmekteyiz; bu durum daha çok deneyimsiz veya dolandırma üzerine kurulu bir tezgah oyunudur. Sonuç olarak büyük şehirler de çok sayı da köpek sahibi olduğu bilinmektedir. İşte bu durumdan faydalanılarak kalitesiz ve sağlıksız şartlar da hizmet veren köpek kuaförleri de açılmış durumdadır. Bu yüzden dikkatli olmamız gerekmektedir, sadece para değil köpeğimizin sağlığını da kaybedebileceğimizi aklımız da bulundurmalıyız. Pet kuaförlerin fiyat konusunda farklılıklar gösterdiğini belirtmek gerekiyor. Çünkü her köpeğin cinsi farklı olduğu için farklı bir hizmeti bulunmaktadır. Mesela büyük ırka ait köpeklerin tıraş ve banyo hizmeti daha uzun zaman gerektireceğinden dolayı, küçük ırklara göre daha fazla ek ücret talep edilmektedir. Bu tip durumlar da en kaliteli ve bütçemize en uygun olan pet kuaförü seçmemiz gerekmektedir.

Köpek kuaförün de genel olarak yapılan hizmetler; köpek tıraşı, köpek banyosu, köpek kulak temizliği, köpek tırnak kesimi manikür pedikür ve köpek banyosu hizmeti ücretleri köpeğin ırkına, tüy yapısına ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Genel olarak; özel şampuan ile köpek banyosu 40 TL dan başlayan fiyatlar ile..

Köpek Kuaförü Fiyatları

Köpek ilaçlı banyo uygulaması hizmeti ücretleri (Uyuz, Mantar vb. tedaviler için) ilaçlı köpek banyosu hizmeti fiyatları boyutuna göre 80, 90, 100 TL fiyatlar ile ..
Özel şampuan ile köpek banyo 40 TL
Kulak temizliği ilaçlı yıkama ücretleri 75 TL
Tırnak kesimi Manikür pedikür ücretleri 35 TL
Köpek tıraşı hizmeti ücretleri köpeğin ırkına, tüy yapısına ve büyüklüğüne göre banyo dahil köpek tıraşı hizmetleri 100 TL den başlayan fiyatlar ile hizmet verilmektedir. Gidilen yere göre bu fiyatlar değişebilmektedir. Aklınız da fikir olsun diye genel olarak verilen fiyatları yazmış bulunmaktayız.

Köpek tıraşı köpek sahiplerini diken üstünde tutan bir hizmet uygulamasıdır çünkü maalesef işini iyi yapmayan köpek kuaförleri yüzünden birçok köpek ve sahipleri zor duruma düşmüştür. Köpek tıraşı için gelen köpek önce tımar fırçası ile fırçalanıp ölü tüylerinden arındırılır, peşi sıra tıraş öncesi tüy aralarında birikmiş kum, toprak gibi materyallerden arındırmak için şampuan ile yıkanıp kurulandıktan sonra tıraş işlemine başlanır. Tıraş bitimini müteakiben tekrar şampuan ile yıkanıp durulanır. Köpeğin ırkına, tüy yapısına ve büyüklüğüne göre işlem 2 saati bulabilir. Köpek tıraşı hizmetlerin de aksilik yaşamamak için birçok yerde önceden randevu alınmalı veya gidilecek gün ve saati teyit ettirmeniz gerekmektedir.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Kuaförü Fiyatları