köpek eğitimi

köpek eğitimi büyükçekmece

dogs pics 10

İSTANBUL’DA KÖPEK EĞİTİM MERKEZLERİ VE ADRESLERİ

 

Türkiye nüfusunun oldukça kalabalık bir dilimine sahip olan ve Türkiye’nin en çok nüfusuna sahip ili olan İstanbul’da birçok sektörde olduğu gibi köpek eğitimciliği alanında da birçok eğitim merkezleri bulunmaktadır. İstanbul’un Büyükçekmece semtinde bulunan köpek eğitim merkezlerinin adreslerini vermeden önce bu merkezlerin adlarını ve eğitmenlerini tanıtacağız. Merkezlerin Büyükçekmece civarındakilerin makalede ele alınmasının nedeni köpek eğitimi büyükçekmece semtinin oldukça elit ve hayvansever kesimden oluşmasından kaynaklanmaktadır. Buradaki eğitim merkezleri ve eğitmenler, yıllar boyu bu işle iç içe olmalarının verdiği deneyimle köpek besleyen yahut beslemeyi düşünen kimselere tutarlı yöntemlerle eğitim imkânı sunmaktadır.

İstanbul – Büyükçekmece tarafında yer alan eğitim merkezinin birisi Dogland Club adlı bir merkezdir. Merkezin adresi şöyledir:

  • Safranbolu Caddesi, 103.Sokak, Numara 14, TEM Gişeleri yanı, İstanbul-Büyükçekmece.

Merkezin özelliklerine değinecek olursak; temel olarak şu hizmetleri sunarlar:

  • Haftanın yedi günü veterinerlik hizmeti,
  • Köpek bakımı ve satım alım işlemleri,
  • Köpek siparişi.

Dogland Club’a verilen adresin dışında 0 212 868 29 90 numaralı telefon hattını arayarak da ulaşabilirsiniz.

Merkezin önde eğitim hizmetleri arasında; psikolojik uyum süreci, kendisini koruma içgüdüsü(bodyguard), temel itaat ve ileri düzey itaat, savunma mekanizmaları sayılabilir.

Dogland Club, köpek eğitimi büyükçekmece semtindeki adresinde bu hizmetleri size vermek için beklemektedir.

Bir başka Büyükçekmece köpek eğitim merkezlerinden birisi de Köpek Okulu adlı bir merkezdir. Bu eğitim merkezindeyse, yavru köpek alım satımı, köpek bakıcılığı gibi hizmetler 2001 yılından bu yana uzman kadrolarla verimektedir. Eğitim merkezinde K9, Av Köpekleri ve Rottweiller cinsi köpeklerin yanı sıra yavru ev köpeklerinin alımı ve de satımı yapılır. Diğer eğitim merkezlerinden farklı yanıysa köpek okulunun olmasıdır kuşkusuz…

  • Köpeğimi nasıl eğitirim?
  • Köpeğim ve problemleri
  • Köpek ve kedi pansiyonu
  • Hangi cinsi tercih etmeliyim?
  • Rottweiller Tarihçesi
  • Hangi av köpeğini almalıyım? Gibi soruların yanıtlarının verildiği okulda diğer merkezlerde genelde olmayan bir eğitim kulübü üstelik sabit fiyatlarla size sunulmaktadır. Siz de köpek eğitimi büyükçekmece Köpek Okulu’na katılmak istiyorsanız 0 532 343 80 41 numaralı cep telefonunu arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Köpek eğitim merkezleri hemen hemen aynı hizmetleri verirler. Ancak buna karşın binlerce köpek eğitim merkezleri vardır. Bunun başlıca nedeni, birçok uzman eğitmenin de katıldıkları programlarda dile getirdikleri gibi Türkiye’de henüz köpeğe karşı sevgi, ilgi ve barındırma gibi temel duyguların olmamasıdır. Bu nedenle haber bültenlerinde sıkça duyulan köpek ısırmaları vak’aları aslında köpeği yersizce aşağılamaktan öteye geçmeyen demagojilerdir. Aslında köpekler, sahiplenildiği takdirde sahiplerinin en sâdık dostlarıdırlar. Öyle ki tehlike durumunda tehlikeyi tabiatları gereği sezerek sahiplerini uyarmaktadırlar. Makalede köpek eğitim merkezleri hakkında bilgiler vermeye devam ederken yer yer değinilen bu hususların da gözardı edilmemesi gerekmektedir. Şimdi de bir başka eğitim merkezini tanıtacağız.

Adı Bonubon K9 Eğitim Merkezi olarak geçen ve köpek eğitimi büyükçekmece semtinde bulunan bir başka eğitim binasıdır. Eğitim merkezinde köpeğin yeme içme, dinlenme ihtiyaçlarının yanı sıra fazlaca rastlanmayan tatil uygulaması da vardır. Köpeğinizin diğer köpeklerden farklı olarak tatil yapmış bir biçimde ruhsal durumuna sahip olması için özel lokâlde tatil yapmaları da hizmetler arasında yer almaktadır. Bu sayılanların yanı sıra köpeğe ilk yaklaşım programları, köpek aksesuarları ve kulübeleri gibi olanaklar da bulunmaktadır. Bonubon K9 cinsi köpek eğitim merkezine 0850 222 0 666 numaralı müşteri hizmetleri hattından ulaşabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

köpek eğitimi büyükçekmece