köpek eğitimi

Gözünüz Aydın Köpek Severler Piqapoo Geldi!

piqapoo

Gözünüz Aydın Köpek Severler Piqapoo Geldi!
Köpeği olan hayvan severler bilirler ki en sıkıntılı bakım sorunu köpeğinizle rahat bir lokanta ya da alış veriş merkezini dolaşamamak. Nedenine gelince köpeğinizin tuvalet ihtiyacı ve maalesef köpek ve diğer evcil hayvanlar için ortak yaşam alanlarında böyle bir gerçeğe halen mantıklı bir çözüm bulunabilmiş değildi. Tuvalet ihtiyacını karşılamak istediğiniz köpeğinize ait lazımlığın büyük ve portatif olmaması sebebiyle bazı ortak aktivitelerinizi gerçekleştiremediğiniz bir gerçek.

Çözüm Bizde
Evcil hayvan gurubunda yer alan köpeğinizi artık gönül rahatlığı ile gittiğiniz her ortama götürme olanağı sunan firmamız yurt dışından getirttiği piqapoo ile köpeğinizin zamansız tuvalet ihtiyaçlarını gidermeye yöneliktir. Taşınması kolay, kullanımı kolay olan bu pratik lazımlık sizi de köpeğinizi de stresten kurtaracaktır. İnternet adresinden kolayca sipariş edeceğiniz bu taşınabilir wc katlanabilir özelliği ve ortalama bir tuvalet ihtiyacını giderecek derinlikte olup sağlam yırtılmayan, delinmeyen plastik poşet ve mandal şeklindeki aparatından oluşmak üzere iki parçadır. İlk satışta aparatı ile birlikte 60 lık poşet fiyatı 79 TL den başlamaktadır. Üç ayrı kategoride satışa sunulan poşetler 180 ve 360’lık olarak ta satılıyor. Size uygun olan en ekonomik fiyatı tercih etme olanağı sunulan siteden toplu alış veriş imkanınız vardır. Aparat esnek katlanabilir silikondan oluşmaktadır. Kırılması halinde aparatını tek almakta mümkündür.

Nasıl Kullanılır?
Köpek severlerin kolaylıkla kullanabileceği bu taşınabilir lazımlık piqapoo alış veriş, deniz, havuz ya da eş dost ziyaretleri için köpeğinizi de yanınızda götürürken yanınıza tek kullanımlık olarak alabilirsiniz. Ortama girmeden önce ya da ortamda köpeğinizin poposuna denk gelecek şekilde ayarlanan ve elektrikli süpürgelerin toz poşetini andıran tasarımı ile mandalını köpeğinizin kuyruğuna takın. Bu kadar kolay kullanımlı olan bu malzeme ile hem siz hem de köpeğiniz rahat etsin. 2-3 saatlik aralar ile kontrolünüz aşamasında poşet dolmuş ise yine silikon aparatı kuyruktan alarak el değmeden poşeti çöp konteynırına bırakın.

Köpeğe Istırap Verir Mi?
Bu ürünü Ülkemize getirmeden önce ürün hakkında yapılan deneysel araştırmaları inceledik. Aynı zamanda canlı denekler üzerindeki uygulamaları gördük. Köpekler üzerinde herhangi olumsuz bir özelliği görülmemiştir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Gözünüz Aydın Köpek Severler Piqapoo Geldi!