köpek eğitimi

Bobtail Köpekleri Ücretsiz Sahiplen

bobtail kopek sahiplen

Mükemmellikte Sınır Tanımayan Bobtail Köpekleri

Evcil hayvan sahibi olmak büyük bir sorumluluk ve görev bilincinin oluşmasına katkı sağlamaktadır. Ayrıca yavru iken alınmış bir evcil hayvan sahibine alışmakta, onun yaşam tarzına uyum sağlamakta ve sahibiyle adeta dost olmaktadır. Son yıllarda özellikle evcil hayvan olarak cins köpeklerin tercih edilmesi tesadüf değildir. Köpekler hem kolay eğitilebilmeleri ve koruyucu karakteristik özellikleri hem de çabuk sosyalleşen, ev ortamında dahi beslenebilecek cinslerinin sayısının fazla olması gibi birçok nedenden dolayı hayvan severler tarafından tercih edilmektedirler. Firmamızda her türlü cins köpek, secereli eğitimli köpek yavrusu bulunmaktadır. Tüm Türkiye’de safkan, sertifikalı, secereli ve tüm eğitimlerini tamamlamış köpek ve köpek yavrularının her cinsini bulabileceğiniz tek adres firmamızdır. Bu özelliği dolayısı ile sektörümüzde öncü olduğumuz yadsınamaz bir gerçektir.

Bobtaillar’ın tam olarak kökenleri bilinmemektedir. Fakat İngiltere’nin batı kısmından geldikleri düşünülmektedir. Uysal, arkadaş canlısı, oyuncu yapısı, atletik ve çevik oluşu ile evinizdeki çocuklarınız için ideal bir oyun arkadaşı olacaklardır. Gövdesi kaslı, sırtı geriye doğru yükselir şekildedir. Bobtaill cinsi köpekler kabarık karışık gri beyaz renkli dalgalı bir tüy yapısına sahiptir ve kuyruksuz olarak doğmuşturlar. Çok tüy döktüğünden evinde beke olan aileler için fazla önerilmez, tüylerinin düzenli taraması ve bakımı yapılırsa çok sorun olmaz. Yüksek sesle havladıklarından apartmanlarda sahiplerine zor anlar yaşatabilmektedirler. İnatçı yapısı nedeniyle sıkı bir eğitime ihtiyaç duyacaklardır. 10-12 yıl ömrü olan Bobtaill cinsi köpekler 25-30 kg Aralığında 50-60 cm yüksekliğinde ve büyük köpek sınıfına giren cinstendirler.

Yıllardır köpek üreticiliği, eğitimi ve satışı ile uğraşan yüksek tecrübeye sahip firmamız için sağlanacak müşteri memnuniyetinin yanında köpeklerimizin sıcak bir yuvaya kavuşup sosyalleşmesini sağlayabilmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Secereli yavru eğitimli köpek satışlarının yanında bu köpeklerin ihtiyacı olabilecek mamalardan oynayabilecekleri oyuncaklara kadar her türlü ekipman ve donanım da hem satış merkezlerimizde hem de internet sayfamızda müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Köpek satış ve eğitiminin yanında köpeklerimiz için belirli sürelerde kalabilecekleri pansiyon ya da bakım evi denilebilecek hizmetlerde yine firmamız tarafından sunulan hizmetler arasındadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Hüseyin Öztürk
    8 yıl önce

    Hayatımıza bir bobtail eklemek istiyoruz . Nasıl yardımcı okunabilir?
    Saygılarımla, esen kalın

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Bobtail Köpekleri Ücretsiz Sahiplen