köpek eğitimi

İTALYAN GREYHOUND YAVRUSU

l

İtalyan greyhound, İtalyan tazısı olarak bilinmekle birlikte, tazı familyasından olan bir köpek cinsidir. Kendine has, zarif bir beden yapısı bulunmaktadır. Zarif, ince kemik yapılı bir hayvandır. Kibar ve asil bir köpektir. Nazik özelliklerinin yanında, çekingen bir kişiliği bulunmaktadır. Sevgi dolu, uyumlu ve sevecen bir köpektir. Bunun yanında, sevecenliği sahibi ve ailesi için geçerlidir. Yabancılara çekimser ve çekinden davranır. Mesafelidir. Köpek sahibine ise son derece bağlıdır. İtalyan greyhound yavrusu, kararlı ve sevgi dolu bir eğitimle mükemmel şekilde eğitilebilmektedir. Akıllı ve hayli oyuncu bir köpektir. Zaman zaman huzursuz ve çekingen olabilir. Bu nedenle, her zaman nazik davranmalısınız.

İtalyan greyhound tazısı gürültüden hoşlanmayan bir cinstir. Bu nedenle, özellikle kalabalık ailelerde, küçük çocukların olduğu ortamlarda bakılmaması gerekir. Özellikle yalnız bay ve bayanlar ya da karı koca çiftler rahatlıkla bu cinsi besleyebilirler. Stresli ortamlardan hoşlanmaz. Tuvalet eğitiminde sorun yaşanabilir. Firmamız gibi size her adımda yardımcı olacak kurumları yavru almak için tercih etmelisiniz. Özellikle büyük kentlerde, apartman yaşamı için çok uygun bir köpektir. Dikkat edilmesi gereken nokta, bu hayvanların günlük aktivitelerinin kısıtlanmamasıdır. Bunun yanında, bir diğer nokta da kış aylarında soğuktan etkilenebilmesidir. Bir süveter giydirilerek çıkarılmalıdır. Onunla uzun yürüyüşler, özellikle kır gezileri yapabilirsiniz. Spor yaparken size eşlik edebilir.

İtalyan greyhound yavrusu almak istiyorsanız, bu konuda firmamıza kesin olarak danışabilirsiniz. Bu tarihi özellikleri olan köpeğin soyu aslında eski Mısır uygarlığına kadar dayanmaktadır. Son derece tarihi ve özel olan bu ırkın saf kan örneklerini firmamızdan alabilirsiniz. SCR li yavru eğitimli köpek almak için kurumumuzdan daha iyi bir seçenek bulamazsınız. İnternet üzerinden firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Çağrı merkezimizden de yardım alabilirsiniz. Temel eğitimi ve sağlık bakımları yapılan yavrularımızı huzur içinde alabilirsiniz. Uzun yıllar sizinle olacak hayvan dostlarını seçerken dikkatli olmanız çok önemlidir. Bu nedenle, sevimli hayvan dostunuzu firmamız gibi güveneceğiniz kurumlardan almaya da dikkat etmelisiniz. Mutlaka firmamıza danışın ve yaşam koşullarınıza, kişiliğinize en uygun hayvanları seçmek için yardım alın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Emre
  8 yıl önce

  Merhaba bir köpek sahiplenmek istiyorum biraz araştırma yapıp kendime uygun bir kaç ırk bulabildim.italian greyhound bu ırklardan biri galiba internetten edinebildiğim bilgilere göre.daha detaylı bilgi edinmek istiyorum yardımcı olabilirseniz

  yorum beğen
 • Gökhan
  8 yıl önce

  Merhaba ben işitme engelliyim Çanakkale den Gökhan .
  İtalyan tazı yavru var mı varsa mesaj at

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

İTALYAN GREYHOUND YAVRUSU