köpek eğitimi

İBİZA HOUND YAVRUSU

g

İbiza Hound yavrusu almak için kurumumuzdan yardım alabilirsiniz. Secereli köpek ırklarını bulunduran ve en sağlıklı şekilde üreten firmayız. İbiza hound, İbiza tazısı olarak da ülkemizde bilinmektedir. Tazı türlerinden biridir. İspanya kökenlidir. İbiza bölgesinde yetiştirilen ve bu yöreye özgü bir hayvandır. Bu alanda yaşayan yerel ırklardan biridir. Yetişkin erkeklerde ağırlık olarak 22 cm, dişilerde ise, 19 kg kadardır. Başı uzun ve dardır. Burnu kırmızımsı pembedir. Bu ırkın en önemli özelliklerinden biri, dişlerinin diğer ırklara göre hayli sağlam olmasıdır. İbiza tazısı son derece hareketli bir hayvandır. Aynı zamanda oldukça zekidir. Eğitimi başarılı sonuç verir. Öğrenme ve komut alma yeteneği gelişmiştir.

Tazı olması bakımından son derece hızlı hareket edebilen bir hayvandır. Bunun yanında, av köpeği özellikleri son derece gelişmiştir. Bu nedenle, hem bulunduğu bölgede, hem de dünya genelinde av köpeği olarak kullanılmaktadır. Koku alma ve iz sürme duygusu gelişmiş durumdadır. Özellikle gece avları için tercih edilen bir köpektir. Ortalama yaşama süresi 10 ile 12 yıl arasında değişmektedir. İbiza hound yavrusu temel eğitimle olumlu özellikler ve sonuçlar verecek bir köpektir. Hareketli olduğundan çiftliklerde ya da bahçeli evlerde çok rahat şekilde bakılabilir. Sevecen ve sahibine bağlı bir hayvandır. Aile ortamına ve çocuklu ailelere de uyum sağlar. Koruyucu özelliği de bulunmaktadır. Yetişkin erkekler başka köpeklere dövüşebilir.

Bu özel türü almak için her yere güvenemezsiniz. Ülkemizde çok bulunan bir ırk değildir. Bu nedenle, güveneceğiniz kurumlardan yardım almalısınız. Kurumumuz tam anlamıyla güvenle yardım alacağınız ilk seçeneğiniz olmalıdır. İbiza hound yavrusu ve diğer ırkların en saf özelliklerini bulacaksınız. Yavru köpeklerimizin bakımları tam anlamıyla eksiksiz şekilde yapılmaktadır. Aşıları ve her türlü sağlık bakımları uzman veterinerlerimiz kontrolündedir. İnternet üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. SCR li yavru eğitimli köpek almak için en yi seçenek kurumumuzdur. Memnun kalacaksınız. Gelin ve yavru köpeklerinizi uzmanlarımızın görüşlerinden de yararlanarak seçin. İstediğiniz tüm köpek ırklarının en güzel örneklerini bulacaksınız. Hemen bizimle iletişime geçin ve hayvan dostlarınıza kavuşun.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Yuliya Yılmaz
  2 yıl önce

  Merhaba. İbiza tazısı var mı? Ve fiyat öğrenebilir miyim

  yorum beğen
 • Eren Utkan
  6 yıl önce

  Merhaba,

  İbiza Tazısı yavrusu eğitimli ve eğitimsiz fiyatları öğrenebilir miyim? Ayrıca Irk hakkında söyleyebileceğiniz ek bilgi varsa, dinlemekten memnuniyet duyarım.
  Teşekkürler, iyi günler.

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

İBİZA HOUND YAVRUSU