Avustralya Çoban yavrusu Maması

Avustralya Çoban yavrusu Maması

Avustralya çoban yavrusu

Avustralya çoban yavrusu firma olarak satışını yaptığımız bir cinstir. Bu cins köpekler çoban köpeği olarak sıklıkla tercih edilebilir. Zeki, çalışkan, çevik, kaslı ve atletik bir yapıya sahiptir. Daha çok bahçeli evlerde beslenmesi gereklidir. Ev içinde yaşamaya pek uyumlu değildir. Oldukça dayanıklıdır ve kuvvetli olması nedeni ile özellikle bekçilik gibi koruma görevlerinde oldukça iyidir. Cesur ve oldukça güvenilir bir köpek cinsidir. Bu cins köpek satın almak isteyenler firmamızdan istedikleri zaman gelerek yavru köpeklerimiz arasından beğendiklerini kolayca alabilirler. SCR’li yavru eğitimli köpek almak isteyenler bunun için bizleri arayabilir ve gerektiğinde hemen işlemleri başlatarak köpeklerine sahip olabilirler.

Avustralya çoban yavrusu almak için öncelikle yavru köpeklerimizden birini beğenmeniz gerekir. Firmamızda Türkiye de satılan her cins köpek satışı yapılmaktadır. Köpeklerimiz en iyi koşullarda deneyimli elemanlarımız tarafından bakımları ve beslenmeleri yapılarak iyi birer yavru olarak satışa sunulmaktadır. İsteyen herkes firmamızdan en iyisini satın alabilir. Aradığınız her cins köpeğin yavrusu firmamızda bulunmaktadır. Bu cins köpekler oldukça kolay eğitilebilir ve bu nedenle hızlı bir şekilde istenilen eğitim aldırılabilir. İstediğiniz yavruları firmamızdan istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz. Bakımlı ve en güzel yavrulardan seçim yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve köpeklerimizden satın alarak onlara güzel bir yuva verebilirsiniz. Köpeklerimize eğitimleri yavru dönemlerin de verilmeye başlanır.

Avustralya çoban yavrusu arayanlar firmamızdan aradıkları yavruları bularak satın alabilirler. Satışı yapılan her cins köpeği firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu köpekler havlamadıkları için her ortamda sessizce bulundurulabilirler. Bu şekilde çevreye rahatsızlık vermeden de bahçe ortamında kolayca beslenebilirler. Sevimli bir görünümleri vardır. Tüyleri uzun olmasına rağmen rahatsızlık verecek derece değildirler. İsteyen herkes ile uyumlu bir şekilde aynı ortamda kalabilirler. Bu nedenle aileniz ile aynı ortamda bekçi köpeği olarak da tercih edilebilir. Cins bir köpek arayanlar aradıkları her cins köpeği firmamızda kolaylıkla bulabilirler. Hemen firmamızı ziyaret ederek köpeklerimizi daha yakından görebilir ve size yakın gelen herhangi birisini satın alarak evinizde birlikte yaşamaya başlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Yorumlar 6
 1. Semayi yamanYazar

  Avustralya çoban Köpeği yavrusu almak istiyorum
  Erkek 3 ile 5 aylık
  Erkek
  Siyah beyaz renkli
  SCR li olmasını istiyorum
  Kaç liradır ve ne yapmam gerekir
  Ne kadar sürede temin edebilirsiniz
  İyi çalışmalar

 2. Abdullah denizeriYazar

  Yavru Avustralya çoban fiyatları mail atarmisiniz

 3. Enver ErbayYazar

  Merhabalar…

  3-5 yaşlarında safkan erkek avustralya çoban köpeği arıyorum yardımcı olursanız sevinirim…
  selamlar başarılar..

 4. Avustralya çoban köpeği yavrusu fiyatı alabilir miyim

 5. Avustralya çoban köpeği satın almak istiyorum 3 ile 5 aylık yardımcı olurmusunuz ?

 6. Mahmut KakilliogluYazar

  Avustralya coban kopegi yavrusu almak istiyorum.3 renkli olandan ,fiyat ve resim atabilirseniz sevinirim.
  Tesekkurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir