köpek eğitimi

Terrier Airedale

40 Big Dog Puppy Pictures 6

 

İngiltere ırkına sahip olan bu cins scrli yavru eğitimli köpek alınmadan önce uzman kişilere danışılarak edinilmesi gereken bir köpektir. Kalın bir tüy yapısına sahiptir. Bakımı konusunda bu tüylere oldukça özen göstereceğiniz bir türdür. Orantılı düzgünce bir fiziği vardır. Karakter bakımından çok fazla nazik bir tür olduğunu söylemek mümkün. Kolaylıkla eğitilebilen zeki köpekler arasındadır. Köpek, cins olarak zorluk çıkarmayan ve oyunu çok seven türdendir ve asildirler. Nasıl davranırsanız aynı şekilde yanıt alabileceğiniz türler arasında olan bu cins köpekler, koruyucu da olabilirler, eğitilebilirler. Cana yakın ve dost canlısı olabileceğiniz bu köpekleri çocuklu bir aileye sahipseniz kesinlikle evinizde kolaylıkla çocuklarınızı güvenerek bırakabilirsiniz. Çocukları çok severler,kolaylıkla uyum da sağlarlar. Ama gereken eğitim konusunda net bir şekilde tavrınızı ortaya koyarken kesin olmalısınız. Düzeni bozmaya ve koyduğunuz kurallarda esneme yapmaya çok müsait bir yönleri de vardır. Otoriter olmanız gerekir.

Scrli yavru eğitimli köpek sahip olabileceğiniz en kaliteli hizmeti bizlerden temin edebileceğinizin garantisini vererek, müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Terrier Airedale cins köpek, apartmanda bakım için açıkçası çok uygun bir tür değildir. Çünkü hayvanın, sosyal yaşantısında sık sık hareket eğilimlerinde bulunması gerekir. Koşmayı, sürekli hareket etme isteği içerisinde bulunurlar. Eğitilebilen ve gerekli temel eğitimleri kolaylıkla kavrayabilen zeki köpekler arasında yerini alıyorlar. Yabancılara karşı gerekli duruş ve mesafeyi sergiler. Çocuklarla ve yaşlılarla kolaylıkla bilinçli bir şekilde anlaşırlar. İrade bakımından oldukça sağlam olan köpek cinsi sıralamasında yerini alıyor. Bakım açısından çok zorlanmazsınız. Sadece haftada bir kaç kez tüylerini taramanız yeterli olur.

Scrli yavru eğitimli köpek halk arasında bilinen polis köpekleri olarak da tercih edilmiştir. Bekçi köpekleri görevini kolaylıkla görebilirler. Bu sebepten dolayı köpek apartman yaşantısına uyum sağlayamazlar. Bahçeli ve dış ortama köpekleridir. Bakımları da bu sebepten dolayı kolay ve rahattır. İtaat ve emirlerinize güzel ve düzenli bir şekilde eğitim vermeniz koşulunda kolaylıkla uyum sağlayabilirler. Akıllı ve ne istediğinizi bilen iletişim yönü bakımından rahat köpek cinsler indendir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Terrier Airedale