köpek eğitimi

SHİH TZU YAVRUSU

dogs pics 23

SHİH TZU YAVRUSU

Kökeni 17. Yüzyıla dayanan Shih Tzu ırkına ilk olarak Uzak Doğu’da rastlanmaktadır. O dönemlerde Çin’ de varlığını devam ettiren bu köpeklerin Avrupa’ya ihraç edilmesi yasaklanmıştır. 20. Yüzyıla gelindiğinde ise Avrupa’ya açılan bu ırk özellikle İngiltere’de rehavet görmeye İtaat Eğitimibaşlamıştır. Küçük, tüylü ve şirin bir görüntüye sahip olmasıyla gösteri köpeği olarak tercih edilebilmektedirler.

Küçük görünümlerine rağmen gayet cesur ve dayanıklı bir köpek olan bu ırk, bulunduğu bölgeyi sahiplenerek bekçiliğini de yapmaya çalışabilmektedir. Ne var ki görünümleri ve ebatları sebebiyle bunu havlamanın ötesine getiremezler. Ev yaşantısına çabuk alışabilen bu ırk oyun oynamayı sever ve çocuklarla da iyi geçinir. Tuvalet eğitimi için üzerine biraz fazla düşülmesi gerekmektedir. Çok üzerine varılması halinde inatçı bir karaktere bürünebilirler. Aşırı tüylü görünümleri nedeniyle günlük tüy bakımı yapılmalıdır. Gözlerini örter derecedeki kafa tüyleri toka aracılığıyla yukardan tutturularak etrafını daha rahat görmesi sağlanabilir. Yavru olarak alabileceğiniz bu köpek daha ilk aylarından İtaat Eğitimiitibaren iyi bir eğitimle gösteri köpeği olarak değerlendirilebilmektedir. Eğer arzu ederseniz Shih Tzu yavrusu elimizde mevcut olmakla birlikte bu konuda tercih edebileceğiniz en iyi adres bizim üretim çiftliğimiz olacaktır. Zira en kaliteli Shih Tzu yavrularını bizler aracılığıyla bulabilir ve güvenle alışveriş yapmanın ayrıcalığını bizimle birlikte yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz bu köpekleri SCR eğitimi aldıktan sonra da bizden temin edebilirsiniz. SCR yavru eğitimli köpek bakımı açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır. Bu eğitimi almış köpekler bazı komutları yerine getirebiliyor olurlar. Köpeklere gel, git, otur, kalk, yat gibi komutların öğretildiği bu eğitimde aynı zamanda sosyalleşme adına bazı aktiviteler öğretilmektedir. Yürüme ve oyun oynama becerilerinin geliştirildiği bu eğitim sonucunda köpekler aynı zaman da itaat eğitimi de almış olurlar. Sizde İtaat Eğitimiçiftliğimize başvurarak böyle bir eğitim belgesine sahip Shih Tzu yavrusu alabilirsiniz. Türkiye’nin bir numaralı köpek eğitim çiftliği olan bizler, tüm köpek ırklarını en saf haliyle alıcılara sunmaktayız. Yüksek kalite standartlarıyla birlikte en iyi hizmeti verebilme anlayışı çerçevesinde çalışan çiftliğimizi ziyaret ederek çalışma sistemimizi yakından tanımanızı tavsiye ederiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

SHİH TZU YAVRUSU