köpek eğitimi

SCHNAUZER

enhanced 10568 1446560079 2

SCHNAUZER

Almanya ırkına ait olan bu cins köpekler, oldukça güçlü hayvanlardır.Sakal ve bıyığıYavru Köpek Eğitimi ile dikkat çekerler. Renkleri ise, siyah veya kahverengidir. Bu cins köpekler, ebeveyn olarak çocuklarınıza hitap eden ender cinsler arasında yerini almaktadır. Dolayısıyla çocuklarınızı güvenle teslim edebilir ve koruma içgüdüleri ile daha güvenli olmalarını sağlayabilirsiniz. Scrli yavru eğitimli köpek genetiğinden gelen çocuklarla uyumu, köpek sizlerin en çok tercih sebepleri arasında yerini almaktadır. Koruyucu genetiği ile kesinlikle güvenilirdir. Sadıktır. Huy bakımından kolaylıkla eğitilir ve iyi huyu vardır.

Dev Schnauzer çocuklarla arası iyi olan güvenilir bir köpektir. Bu ırk sahibinin yaşam tarzına uyum sağlayabilen sadık ve iyi huylu bir arkadaştır. Oldukça koruyucu bir doğası vardır. Dominant bir Yavru Köpek Eğitimiırk olduğundan tecrübeli bir sahibe gereksinim duyar. Disiplinli ve bol ödül içerdiği sürece kolay öğrenir. Dev Schnauzer doğru eğitilirse mükemmel bir aile köpeği olabilir. Dominant yapısı nedeniyle diğer köpeklerle daha yavruyken çok iyi sosyalleşebilmelerini sağlamalısınız. Yabancılarla karşı mesafeli olabilir. Scrli yavru eğitimli köpek iyi bir yerden alınması koşulunda kolaylıkla eğitim konusunda bilinçlendirilebildiği söyleyebiliriz. Bu durumda da köpeğiniz ile aranızda olan ilişki konusunda asla sıkıntı çekmez ve sorun yaşamazsınız. Köpek, eğer müstakil bir konumda yaşamıyorsanız apartman hayatınızdaki uyumunuza entegre ettirilebilmesini özelliktedir. Ancak yeterli Yavru Köpek Eğitimihareketleri ve egzersizleri rutin günlük bir şekilde yapması koşuluyla apartman yaşamına uyum sağlayabilir. Bu cinslerde günde en az 2 kere yürüyüşe çıkartılarak, enerjisi arttırılmalıdır. En çok serbest bırakılıp koşmaktan hoşlanır. Oyun oynamaktan da keyif duyar. Hareketi sever ve kısıtlanmak istenmez. Bakım konusu ise, sıradan ırklar dansa köpeğin has ten kokusu çok fazla yoktur. Kokusu rahatsız etmez. Tüyleri özenle haftada bir kaç kez taranmalıdır. Bıyıkları da temiz ve bakımlı tutulmalıdır.

Bu cins köpek yaklaşık ömür 12 ile 14 sene arasında değişmektedir. Scrli yavru eğitimli köpek temizliği ve bakımları doğru yapıldığı koşulda 15 sene dahi yaşayanlar vardır. Dolayısıyla bakımı ihmal edilmemelidir. Böylelikle ömürleri daha uzun olacaktır. Sadık bakımı kolay ve güvenilir bir köpek olduğunu söylemeliyiz. Dolayısıyla tercih edebilir ve kolaylıkla bakımını üstlenebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

SCHNAUZER