köpek eğitimi

Satılık Köpek İlanları

boxer kopek

Satılık Köpek İlanları

Köpeklerimiz bizlerin en sadık dostlarımızdır. Küçük yaşlardan itibaren alıp büyüttüğümüz, güzel bir şekilde eğittiğimiz köpeklerimiz yeri geldiğinde evladımız, kardeşimiz veya vazgeçilmez bir arkadaşımız gibi olur. Bize o kadar sadık ve itaatkâr olurlar ki sanki bizim 40 yıllık korumamız gibi davranırlar. Zaman içerisinde bize bağlanan köpeklerimizi alıp satmak oldukça zordur. Çünkü onlarla duygusal bir bağ kurmuşuzdur ve bu bağdan kolay kolay kopamayız. Köpek alım satımı için petshooplara veya internet üzerinden köpek alım ve satımı yapan sitelere bakmak gerekir. Bu petshoplarda ve sitelerde her çeşit ve cins köpeği bulabiliriz. İster yavru olarak, istersek yetişkin olarak alabileceğimiz köpeklerin fiyatları cins olarak ve yaşına göre değişmektedir. Satılık köpek ilanlarından biraz örnek vermek gerekirse;

Orjinal Kinq doberman yavruları aşıları yapılmıştır ve 900 liradan satışa sunulmaktadır. Sevimli bir tür olan İngiliz bulldong cinsi yavru köpekler kahverengidir ve 5 aylıktır. İnternet fiyatı 700 lira olmaktadır. Bir başka cins olan mavi gözlü British Shortair yavrular 3 aylıktır. İstanbul Fatih’ten satışa sunulmakta ve internet ortamındaki satış fiyatı 1200 liradır. Eğitimli ve yontma pugs türü yavru köpek 5 aylıktır. İstanbul’da satışa sunulup Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderilmektedir. Fiyatı 800 liradır. Bütün aşıları tam olarak yapılmıştır.

Yavru köpek arayanların özellikle tercihlerinden olan safkan pug mops yavruları 3 aylıktır. Samsun’un Atakum ilçesinde yetiştirilmekte ve buradan satışa sunulmaktadır. İnternet üzerindeki fiyatı 700 lira olmaktadır. Yavruların ilk parazit aşıları güzel bir şekilde yapılmış ve yavru puglara 50 gün boyunca anne sütü verilerek sağlıklı bir şekilde yaşamaları sağlanmıştır. Oldukça ilginç bir görüntüsü olan pekinez türü cins yavru köpekler İzmir Bornova’da bakılmakta ve yetiştirilmektedir. İnternet üzerinden 700 liraya satılan yavru pekinezler 2 aylıktır.

  Muayer pointer türü yetişkin köpek av konusunda özellikle de tavşan avında oldukça yetenekli ve tecrübelidir. Sağlam bir eğitim almıştır ve sahibine son derece güzel itaat eder. Isparta ilimizde bakılmakta ve dişidir. İnternet üzerindeki satış fiyatı 1250 liradır. Av köpekleri cinsinden başka bir tür olan Safkan Macar ve kobay yavrusu 4.5 aylık yavru köpek 500 liradan satışa sunulmaktadır.  Av köpeği cinsinden olan safkan pointerler harika görüntüsü ile dikkat çekmektedir. Köpeğimizin bütün vücudu beyaz sadece kulakları siyah renktir. 1 yaşında olan orjinel pointerler yeni yeni ava başlamıştır. Köpekler Kastamonu ilimizden satışa sunulmakta ve yakın çevrelere elden teslim yapılmaktadır.  4 aylık yavru erkek dartlaralar 450 liradan satışa sunulmaktadır. Av meraklılarının tercih ettiği bir numaralı köpeklerden olan setter cinsi olan orjinal yavru köpekler 750 liradan satışa sunulmaktadır. Setter cinsi köpeklerimizin en önemli özelliği düzgün eğitildiğinde sahibine itaat etmesi ve av işleminde oldukça başarılı olmasıdır. 5 aylık Gaskon yavrular 400 liradan Edirne’den satışa çıkmaktadır. Aşıları yapılmıştır. 3 aylık dişi radentis setter cinsi yavru köpekler 650 liradan Zonguldak Ereğli’den satışa sunulmaktadır.

Makalemizden de anlaşılacağı gibi yavru ve yetişkin köpeklerimiz yaşlarına ve daha da önemlisi cinslerine göre fiyatlarında değişiklik göstermektedir. İyi bir cins köpeğe sahip olabilmek için ve orijinal bir köpeğe sahip olabilmek için cebinizden ortalama 1000 lira ile 1500 lira arasında bir para çıkarmanız gerekmektedir. Bu paralar başlangıç olarak çok görünse de muhteşem bir dosta sahip olacağınız için aslında az bir miktardır.

  

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Satılık Köpek İlanları