köpek eğitimi

Satılık Alman Kurdu yavrusu

cd

ROTTWEİLER KORKULACAK BİR IRK MI?

Firmamız temelde iyi cins yani, soyu takip edilip kayıt edilmiş scrli yavru eğitimli köpek üretme sahasında uzman bir organizasyondur. Buna paralel olarak, söz konusu ırkın genel bilgilerini, hastalıklarını, yaşama şekillerini, beslenme alışkanlıklarını, üreme şartlarını, eğitim özelliklerini, yavrularına nasıl bakacağınızı, size bilgi ve hizmet olarak sunmaktadır. Ciddi bir eğitim, çokça ilgi, bolca şefkat ile köpekler, evinizi sevgi yumağı şekline sokacak, çocuklarınıza sorumluluk alma duygusunu öğretecektirler. Bunu için köpeğe biraz sabır gösterip zaman tanır iseniz çok hızlı bir gelişim görebilirsiniz.

Her hayvan ırkı tarih içinde çeşitli çaprazlamalar ile elde edilmiş ırklara dayanır. Bu çaprazlama süreci köpek ırkları içinde geçerlidir. Dolayısı ile her cins kendine has bakım şarlarına ihtiyaç duyar.  Kimi ırklar apartman hayatına uymazlar. Bir köpeğe bakmak isteyenler, genelde şöyle bir hata yaparlar. Bir ırkı temsil eden köpeği seçer ve alırlar. Söz konusu ırkın kendilerine uygun olup olmadığını araştırmazlar. Irklar hakkında ne kadar çok şey bilir isek tüm süreçler o kadar çok kısalır.  Bu konu köpek kadar bizim içinde çok önemlidir.

Köpek dünyasının en bilinen türlerinden biri Alman Kurtlarıdır. Birçok özelliği karakterinde barındıran Satılık Alman Kurdu yavrusu arayanlar köpek ırkları içindeki en doğru tercihlerini yaptıklarını bilsinler. Aslında bir çoban köpeği türüdür. Çok gösterişli, güçlü köpeklerdir. Vücutları dörtgen şeklinde ve kaslıdır. Başı vücudu ile orantılı ve dışbükey şekildedir. Gözler badem şeklinde ve koyu renklidir. Güçlü baldırları ile yere sağlam basar. Uzun veya kısa olabilen tüyleri baldırlarına kadar iner. Kuyruk uzun ve tüylüdür. İnanılmaz derecede zeki, eğlenceli, öğrenme kapasiteleri yüksek, öz güveni çok fazla ve çok cesur bir ırktır. Genel olarak sakin bir köpektir. Çok nadir olarak saldırgan ve huysuz olurlar. Çocuklar ile olmaya, oynamaya bayılırlar. Aileye düşkün olduklarından korumacıdırlar. Sık aralıklar ile tüy dökerler. Kahverengi, pas rengi, bazen de tamamen siyah renklidir. Askeriye, polis teşkilatı, arama kurtarma ekipleri, çoban köpeği, körlere yön verme, gösteri dünyası vs gibi pek çok alanda kullanılırlar. Her sıcak, soğuk ısı aralığına, şehir veya kısal alana uygundurlar. Çok eğzersiz istemezler. Tüyler günlük fırçalanmalı, yılda en fazla 2-3 kez yıkanmalıdır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Satılık Alman Kurdu yavrusu