köpek eğitimi

Satılık Alaskan Malamute yavrusu

gt

Alaskan Malamute yavrusu

Alaskan Malamute yavrusu firmamızda satışı yapılan bir cinstir. İşçi köpek olarak da bilinen ve koruma köpeği olarak da kullanılabilen güzel bir cinstir. Bu cins köpek satın almak isteyenler firmamızda bu cins köpek yavrularını bulabilirsiniz. Aradığınız her türlü köpek yavrusu firmamızda yetiştirilmektedir. Türkiye de aradığınız her cins köpeği firmamızdan kolayca satın alabilirsiniz. Firmamızda bulunan Alaskan Malamute yavrularını daha yakından görerek kararınızı daha kolay ve doğru bir şekilde verebilirsiniz. Firmamız Türkiye köpek yetiştiriciliği konusunda her cins köpeği bünyesinde yetiştirerek satışa sunan bir firmadır. Aradığınız köpek yavrularını firmamızdan satın alarak onlarla uyumlu bir ilişki içinde olarak aynı evde yaşamaya ve ailenizin bir ferdi olarak görmeye başlayabilirsiniz.

Alaskan Malamute yavrusu yapısı gereği güçlü ve geniş omuzlara sahip olan bir köpek cinsidir. Bu cins köpekler Eskimolarda kızak çekmek için kullanılırdı. Artık günümüzde görünümü ve farklı yapısı ile evlerde beslenebilecek sevimli ve görünümü ile herkesin ilgisini çeken bir köpek cinsidir. Gerektiğinde koruma içgüdüsü ile iyi bir dövüşçü olabilir. Ayrıca sadık ve bir o kadar da zeki bir köpektir. Firma olarak sağlıklı ve bakımlı aradığınız her cins köpeğin yetiştiriciliğini yapıyoruz. Daha fazla cins köpeklerimizi görmek için bizleri ziyaret edebilir ve yavrularımızı daha yakından görerek kararınızı daha kolay verebilirsiniz. Firmamızda verilen eğitimler sayesinde köpeğiniz sizinle aynı evin içinde sorun yaşamadan uyumlu bir şekilde yaşayabilecektir. Bunun için aradığınız cins köpekleri firmamız ile irtibata geçerek satın alabilirsiniz.

Alaskan Malamute yavrusu satın almak için eğitimli ve güzel bir seçim yapmak istiyorsanız bizleri arayarak köpeklerimizi daha yakından görebilir ve kararınızı ona göre verebilirsiniz. Aradığınız her cins köpeğin satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu konuda bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu cins köpeklerin kuyrukları tüylü ve geriye doğru kıvrılmış şekildedir. Gri ya da beyaz tüyleri sayesinde görenlerin ilgisini çeken bir cins olarak sizleri de kendisine hayran bırakacaktır. Bu cins köpekleri evlerinizde besleyebilirsiniz. SCR’li yavru eğitimli köpek satın almak isteyenler bizlerle iletişime geçerek aradıkları yavru köpekleri satın alabilirler.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Edal
  5 yıl önce

  Merhaba ben isviçreden
  Yazıyorum. Köpek istesek bize
  Yardımcı olabilirsiniz?

  yorum beğen
 • Cavi
  5 yıl önce

  Malamut yavrusu satıyormusunuz

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Satılık Alaskan Malamute yavrusu