köpek eğitimi

POİNTERPOİNTER

40 Big Dog Puppy Pictures 4

İşte size mükemmel bir av köpeği avcılığa meraklı bir insansanız eğitimli bir köpek sizin için şarttır. Bu köpek av maceralarınız sırasında size sadece yoldaşlık etmekle kalmayacak aynı zamanda sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Böylesine nitelikli bir görevi yerine getirmesi için sıradan bir köpeğe güvenemezsiniz. Yanınıza alacağınız köpek hem eğitimli, hem hareketli, hem de avı zaman kaybetmeden kapıp getirebilecek kadar hızlı olmalıdır. Bu durumda yapılabilecek en doğru şey bir scrli yavru eğitimli köpek almaktır. Bu iş için en mükemmel seçim bir Pointer olacaktır.

Pointerın hem av konusundaki yetenekleri hem de olağanüstü hızlı olması av sırasında sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır. Pointer, kuş avcılığındaki becerileri ve bu konudaki inanılmaz hızı tüm dünya avcıları tarafından kabul edilmiş bir köpektir. Dik başlı bir köpek olduğu için eğitilmesi biraz zor olabilir ve vakit alır. Bu yüzden Puanterı scrli yavru eğitimli köpek olarak almak sizin için daha avantajlı olacaktır. Aldıktan sonra da size alışması için oldukça sabırlı olmalı ve bu konuda kendinize güvenmelisiniz. Mesela gerçekten ciddi bir vakit harcadınız ve köpeğinize avla ilgili bir şey öğrettiniz. Av sırasında öğrettiğiniz davranışı göstermesini beklemek sizin hakkınızdır fakat bir Pointer dik başlı doğası gereği, öğrettiğiniz şeyi ilk etapta uygulamayacaktır. Beklediğiniz davranışı ondan görmek için sabırlı olmalısınız.  Çünkü bir Puanter yaşı ilerlemiş olsa bile av konusunda sizin en iyi dostunuz olabilir ve yaşının ilerlemesi onun yeni şeyler öğrenmesini engellemez. Tüm bu mükemmel özelliklerinin yanı sıra Pointerlar çok asil görünümlü ve güzel köpeklerdir.

Size av konusunda bu derece yardımcı olacak Pointerları alabileceğiniz en iyi firma bizim firmamızdır. Ayrıca diğer tüm köpek türlerini de firmamızdan temin edebilirsiniz. Tüm köpek türleri firmamız tarafından scrli yavru eğitimli köpekler olarak size sunulmaktadır. Sadece ne istediğinize karar verin ve istediğiniz türü temin etmek için bize güvenin. Pointer, American Cocker, English Cocker, Cavalier King Charles, Chihuahua… Aklınıza gelebilecek her köpek türü için Türkiye’deki en iyi üretim firması biziz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

POİNTERPOİNTER