köpek eğitimi

Pet Otel Fiyatları

dog pensions 19

Pet Otel Fiyatları

Kedi ve köpek sahipleri için hayvanlarını bir yere bırakıp tatile ya da iş gezisine gitmek büyük sorundur. Onların yokluğunda kedi ya da köpekleri hayatlarını devam ettiremeyeceğine göre onları birilerine emanet etmelidir. Hayvanlarınıza sizin yokluğunuzda nasıl davranıldığı, neler yaptığı, yemeklerinin zamanında verilip verilmediği gibi sorunlar hayvan sahiplerinin büyük problemlerindendir. Hayvan sahipleri için şimdi tatil köyü kalitesinde pet otelleri vardır. Bu otellerde hayvanlarınız için muhteşem ortamlar kurulur. Siz tatilinizi doyasıya yaşarken dostunuzda bu pet otellerde eğlenceli dakikalar yaşar.

Köpeklerinizi için bu otellerde geniş oyun bahçelerinde dostlarıyla özgürce eğlenirler. Köpek dostlarınız klimalı odalarda ve antialerjik yataklarda rahat bir uyku çekerler. Odalarda ısı ve ses yalıtımı yapılır. Köpeklerinizin yemek ve yatma yerleri ayrıdır. Köpeklerinize bu otelde 24 saat yer alan veteriner ve bakıcılar eşlik eder. Herhangi bir problem olursa siz hemen bilgilendirilirsiniz. Köpekleriniz bu otellerde organik mamalar ile beslenir ve onlara temiz su verilir. Köpeğinizin tuvalet ve gezme ihtiyacı için bakıcılar ile günde en az iki kere bir saat yürüyüşe çıkarılır. Köpekleriniz için istediğiniz mamalar verilebilir. Bu durumda ek ücret faturanıza yansıtılır.

Pet otellerinde havalandırma üniteleri iç ortamdaki havayı her zaman temiz tutar. Otellerin iç odaları dışarıdaki havaya göre ayarlanır. Otellerde konuk edilen kediler suit ve normal oda seçenekleri vardır. Normal odalarda her kedi için yatak, mama kabı ve tuvaletlerini yapmaları için tuvalet kutusu vardır. Bu oteller aşıları tam olmayan hayvanlar alınamazlar. Pet otelde kalan diğer hayvanların zarar görmemesi için aşılarını tam yaptırın ve otele getirirken aşı kartını yanında bulundurunuz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir edemeyiz. Bu otellerde kedileriniz için organik mamalar verilmektedir. Köpeklerinizin mantar, parazit gibi zorunlar varsa lütfen bu sorunları halledip otellere öyle başvurunuz.

Pet Otellerde hayvanlarınızın kaldığı yerler veteriner tarafından günlük olarak temizlenmektedir. Hayvanlarınızın yanında bakıcıları sürekli onlarladır. Hayvanlarınız için isterseniz ücretli servis seçeneğimiz vardır. Hayvanlarınız için bu otellerde kuaför ihtiyaçlarına cevap verecek mekânlarda mevcuttur. Hayvanlarınız için manikür, pedikür, tüy alma gibi işlemler yapılmaktadır. Bu işlemler için ek ücret alınır.

Pet otel fiyatları kedileriniz ve köpekleriniz için farklı fiyat seçeneğinde sunulmaktadır. Köpeklerin konaklaması için 20-100 lira arasında fiyat seçeneği sunulmaktadır. Köpeğinizi lüks bir otelde kaynaklandırmak isterseniz fiyatlar lükslük derecesinde artmaktadır. Bazı kuruluşlarda otelde konaklama süresi arttıkça fiyatlar azalmaktadır. Günlüğü 100 TL olan bir pet otelinde 3 gün ve üzeri kalınması durumunda 80 TL, günlük bakım ücreti ise 60 TL dir. Bu otelde günlük bakım 20 günlük 900 TL’dir. Kalma süresi kaldıkça fiyat düşmektedir ve günlüğü 45 liraya gelmektedir.

Bazı otellerde kediler için ücret 30 TL gibi uygun fiyatlardadır. Burada hayvanlarınız yolcu edilirken çeşitli kontrolleri yapılır. Hayvanlarınız göz, kulak ve kilo ölçümü yapılır. Siz hayvanlarınız nasıl emanet ettiyseniz öyle alırsınız. Hayvanınız için uzun süreli kalımlarda aylık olarak kira bedelini yatırmalısınız. Hayvanınız alamayacak bir durum söz konusu olduğunda mutlaka bize önceden bildirilmelidir. Pet otellerinde 24 saat kamera sistemi vardır. Bu kamera sistemi ile hayvanlarınızın güvenliği son derece sıkı bir şekilde korunmaktadır. Hayvanınızı görmek istediğinizde siz de kamera sistemi ile hayvanınızı görebilirsiniz. Pet otellerinde hayvanlarınız hoş vakit geçirdiğinden sizi gördüğünde köpekleriniz sizi özlemiş olacak ama pet otellerinden ayrılırken de dostlarını özleyecektir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Pet Otel Fiyatları