köpek eğitimi

Maltese Terrier

40 Big Dog Puppy Pictures 22

Köpek almak, bakmak ve beslemek sorumluluk gerektiren ciddi bir iştir. Scrli yavru eğitimli köpek en güveneceğiniz kişilerce alınması gerektiğini bilmelisiniz. Maltese Terrier köpek cinsi kesinlikle apartman hayatına uyum sağlayacak özelliklere sahip bir cins köpektir. Yaklaşık olarak dişi ve erkek olmak üzere ebatları 20 ile 25 cm arasındadır. Küçük olmaları sebebiyle, çok fazla sorumluluk gerektiren bir cins olmadığını söyleyebiliriz. Tuvalet eğitimini çok kolay öğrenebilen akıllı cins köpekler dendir. Diğer cins köpeklerle kolaylıkla anlaşır ve hır ve gürültüsü yoktur. Çocuklu aileler için de kesinlikle tavsiye edilebilen cinsler arasında ilk sırasını alabilmektedir.

Scrli yavru eğitimli köpek seçimlerinizde çocuklarınıza yakınlık kurabilecek cinsleri tercih ederseniz daha kolay bir dost edinmiş olacaksınız. Köpek, karakter olarak kesinlikle çok sosyalleşebileceğiniz bir türdür. Kucak olayına kesinlikle bayılırlar. Verdikleri enerji kendinizi çok iyi hissetmenize sebep olur. Bu durumdan dolayı yalnızlığınız için de ideal bir cins olduğunu söyleyebiliriz. Evde günlerce zaman geçirebilirler ve oyunlar oynayabilirler. Tuvalet ihtiyacı dışında dış mekanı çok aramazlar. Köpekler, soğuk ortamdan kaçınmak isterler. Dış mekanı bu yüzden çok aramazlar. İç mekanda oyun alanı yaratıldığı sürece keyifli vakit geçirebilirler. Ayrıca çok sıcak bunaltıcı ortamlar da bu ırka uygun değildir. Eğitim konusunda tavrınızı bu cins için sert bir dille ifade etmenizde fayda var. Çünkü biraz şımarık ve oyuncu oldukları için otorite konusunda çok başarılı olabilecek türden değillerdir. Bunun yanı sıra da bilinenden daha da çok hassas olduklarını söyleyebiliriz.

Köpek edinmeden önce kesinlikle cins hakkında yeterli ve donanımlı bilgi sahibi olmanızı öneriyoruz. Scrli yavru eğitimli köpek eğitim konusunda uzmanlaşmış köpekleriyle sizlerin hizmet alabileceği en kaliteli ortamı kurumumuzca vermekten gurur duymaktayız. Bakımı konusunda edineceğiniz cins üzerinden bizden gerekli bilgileri edinmekten kaçınmayın. Ve sizin yaşam tarzınıza uygun olmayan bir cins de edin meyiniz. Maltese Terrier köpek cinsi yaşama süresi 18 yıla kadar uzanabilmektedir. İyi ve düzenli bakımda kesinlikle sizlere dost canlısı olacaklarından şüphe duymazsınız. Çocuklu bir aile ye sahipseniz çocuklarınız için ideal bir köpektir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Maltese Terrier