köpek eğitimi

LAKELAND TERRİER YAVRUSU

kas

Güzelliği ve zarafeti ile öne çıkan Lakeland terrier, dünya genelinde estetik açıdan en beğenilen hayvanlardan biridir. Bu sevimli köpek ülkemizde de oldukça beğenilmektedir. Bunun nedeni, estetik özelliklerinin yanında, Lakeland terrierlerin birçok olumlu özelliklerinin olmasıdır. Lakeland terrier yavrusu da inanılmaz sevimli ve kolay öğrenen bir hayvandır. Köpek almak isteyenler kesinlikle terrier cinsini incelemelidir. Duygusal ve hareketli bir yapısı olan lakeland, inatçı ve ısrarcı olabilir. Diğer hayvanlara, özellikle başka köpeklere de asabi hareketler gösterebilir. Bu nedenle, sosyalleşme yönünde eğitim verilmesi yerinde olacaktır. Lakeland Bölgesi İngiltere den adını almaktadır. Avcılık alanında kullanılan, bunda da başarılı olan bir hayvandır. Günümüzde köpek sevgisinin alınması için evcil hayvan olarak evlerde beslenebilir.

Estetik özellikleri ve ailesine düşkünlüğü ile modern yaşamda oldukça tercih edilen bir köpektir. Bekçilik özellikleri de hayli gelişmiştir. Evde yabancı varlığından sinirlenir ve bunu sahibine de hissettirir. Oyuncu tabiatı da size kaliteli bir oyun ve egzersiz arkadaşı olmasını sağlayacaktır. Ülkemiz iklimine uygundur. Çocuklarla arası çok iyi değildir. Bu anlamda, en iyi seçenektir denilemez. Öte yandan, aynı durum evdeki diğer evcil hayvanlar için de geçerlidir. Köpeğinizin bakımı için belirli aralıklarla fırçalama yapmalı ve gerektiğinde yıkamalısınız. Özellikle tarama ihtiyacı olan bir köpektir. Bu sevimli hayvanlar kaliteli bir iletişim kurduğunuzda son derece zevkli zamanlar geçirebilirsiniz.

SCR li yavru eğitimli köpek almak için firmamızla ister internet üzerinden, ister çağrı merkezinden ya da klasik şekilde iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde, köpeklerimizin özelliklerine vakıf olabilirsiniz. Size en özel ve asil ırkları yetiştirmekte veya temin etmekteyiz. Temel eğitimleri yapılan köpeklerimizi içiniz rahat şekilde alacaksınız. Sağlık durumlarından da emin olabilirsiniz. Bu konuda veterinerlerimiz özenle çalışmaktadır. Bilindiği üzere doğmasından itibaren köpeklerin düzenli bakımlarının ve aşılarının yapılması çok önemlidir. Bu nedenle, siz de saplık kontrollerine devam etmelisiniz. Sevimli köpeklerinizi firmamızdan sağlıklı şekilde aldıktan sonra, sevgi dolu bir ortamda, sağlıklarına da aynı şekilde özen göstererek eğitmelisiniz. Hayvan dostlarınızın sizinle mutlu ve iyi olduğunu unutmamalısınız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

LAKELAND TERRİER YAVRUSU