köpek eğitimi

Küçük Arkadaşınız Löwchen Köpekleri

u

            Evinizde size eşlik etmesini istediğiniz, çok fazla eğitim ya da sorumluluk gerektirmeyen, uzun süre sizinle hayatı paylaşabilecek yegâne dostunuz olabilecek evcil hayvanınız olmalıdır. Olmalıdır ki; hayvanlara karşı duyarlılığınız artsın, sorumluluk duygunuz gelişsin, çocuklarınız hayvan sevgisini küçük yaşta öğrensin, yeri geldiğinde sizi tehlikelere karşı koruyan bir köpeğiniz olsun. İşte bu gibi birçok farklı nedenden dolayı insanlar evlerinde ya da bahçelerinde köpek beslemekte, hatta köpekleri yavru iken sahiplenmekte ve ölene kadar birlikte yaşamaktadırlar. Bu sahiplenme içgüdüsünün farkında olan firmamız tüm müşterilerine memnuniyetlerini ve beklentilerini karşılama adına özellikle secereli eğitimli yavru köpek temini konusuna özel önem vermektedir.

Sadece evinizde bakabileceğiniz bir köpek arıyorsanız firmamızın uzman personelinin sizi yönlendirebileceği köpek ırklarından biri de; “Löchwen köpek Yavruları” dır. Bu cins köpeklerin daha çok Fransa’da bilinirliği fazla ve tercih edilen köpeklerdir. Ama ülkemizde de bizim gibi ırk köpek yetiştiriciliğine özen gösteren sayılı firmaların elinde de secereli eğitimli Löwchen köpek yavrusu bulunabilmektedir. Bu köpeklerin tüyleri uzun, dalgalı, renkleri ise birkaç farklı rengin karışımından oluşmaktadır. Bu renkler de genellikle gri, siyah ve sarı tonlarıdır. Yaklaşık 13-15 yıl arası ömürleri vardır ve ağırlıkları 4-8 kg aralığında dişi ve erkek olarak değişmektedir. “Küçük Aslan” da denen bu köpeklerin yüzleri basık, geniş yapılı ve tüyle kaplıdır. Uzun yürüyüşlerden çok hoşlanan Löwchen köpekleri, apartman dairesinde yetiştirmek için de ideal köpek sınıfındadırlar. Ilıman iklimi seven bu cins köpekler, baskın karaktere sahip, uysal ve eğitime yatkındırlar.

Yıllardır köpek üreticiliği, eğitimi ve satışı ile uğraşan yüksek tecrübeye sahip firmamız için sağlanacak müşteri memnuniyetinin yanında köpeklerimizin sıcak bir yuvaya kavuşup sosyalleşmesini sağlayabilmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Secereli yavru eğitimli köpek satışlarının yanında bu köpeklerin ihtiyacı olabilecek mamalardan oynayabilecekleri oyuncaklara kadar her türlü ekipman ve donanım da hem satış merkezlerimizde hem de internet sayfamızda müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Köpek satış ve eğitiminin yanında köpeklerimiz için belirli sürelerde kalabilecekleri pansiyon ya da bakım evi denilebilecek hizmetlerde yine firmamız tarafından sunulan hizmetler arasındadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Küçük Arkadaşınız Löwchen Köpekleri