köpek eğitimi

Köpek pansiyonu Kocaeli

big dog car

Köpek pansiyonu Kocaeli olarak hizmetlerimiz köpekleriniz hakkında sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda verilmektedir. Pansiyonumuzun çevresinde bulunan geniş alanımız sayesinde köpekleriniz ihtiyaç duydukları durumlarda gezdirilerek ihtiyaçları sağlanacaktır. Köpekleriniz pansiyonumuzda kaldıkları süre içerisinde huzurla konaklayacaktır. Sizlerde gittiğiniz yerlerde işlerinizi yaparken köpeğim ne yapıyor diye düşünmeden gönül rahatlığıyla kalabileceksiniz. Köpeklerinizin beslenme şekilleri, saatleri sizlerden öğrenilerek aynı şekilde devam ettirilmektedir. İlaç ve vitamin kullanıyorsa bunları da personelimize vermeniz gerekiyor. Böylece düzeni bozulmadan alışkanlıklarına devam ederek kendini daha huzurlu hissedecektir. Köpeklerinizin tuvalet ihtiyacı da sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda evdeki gibi yaptırılacaktır. Pansiyonumuza köpeklerinizi getirirken aşı kartlarını yanlarında getirmeyi unutmayınız. Aşılarının tam olması bizim için önemlidir. Bu nedenle pansiyonumuza kayıt yaptırmak için eksik aşıları varsa yaptırmayı ihmal etmeyiniz.
Ev pansiyonu, kısa süreli pansiyon ve uzun süreli pansiyon olarak hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizden ihtiyaç duyduğunuz şekilde yararlanabilirsiniz. Size uygun olan pansiyon seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizden ya da iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Gün içinde köpekleriniz oyun arkadaşları ile oynayarak yorulacaktır. Köpeğinizin yorulması gününü mutlu geçirdiği anlamına gelir. Yoğunluk nedeni ile sorun yaşamamanız için gelmeden önce arayarak rezervasyon yaptırmanızda yarar vardır. Köpek pansiyonu Kocaeli bölgesinde bulunmaktadır. Pansiyonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Oldukça güzel bir manzaraya ve yapıya sahip olan pansiyonumuzda köpekler için gerekli detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Sizlerde yokluğunuzda köpeğinizin güzel ve bakımlı bir ortamda kalmasını istiyorsanız bizlere ulaşabilir ve giriş işlemleri için pansiyonumuzu ziyaret de edebilirsiniz.
Pansiyonumuzda köpeklerinizin sağlık kontrollerinin yapılmasın için veteriner hekimlerimiz gün içinde devamlı olarak kontrollerini yapmaktadır. Köpek pansiyonu Kocaeli olarak sizin yokluğunuzda amacımız, köpeklerinizin kendine yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşmesi, hep birlikte oyun oynayarak iyi vakit geçirmesidir. Köpekleriniz pansiyonumuza geldiğinde kiloları ve sağlık açısından herhangi bir problemleri olup olmadığı kontrol edilerek girişleri yapılır. Aynı şekilde köpeklerinizin çıkış işlemleri yapılırken de tekrar kilo kontrolleri, göz ve kulak temizlikleri yapılarak ve tırnakları kesilerek sizlere teslim edilirler.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek pansiyonu Kocaeli