köpek eğitimi

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü

40 Big Dog Puppy Pictures 5

KÖPEĞİNİZİ GÜVENLE BIRAKACAĞINIZ KÖPEK PANSİYONU BEYLİKDÜZÜ

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü bulunduğunuz mevkide siz köpek sahiplerinin her hangi bir nedenden dolayı köpeklerinizden ayrı durumda olma mecburiyetlerinizi göz önünde bulundurarak güvenle köpekleriniz teslim edebileceğiniz bir pansiyon hizmeti sizlere sunmaktadır. Pansiyon olma özelliğiyle köpeklerinize sunduğunuz yuva sıcaklığını aratmayacak nitelikte köpekleriniz için konforlu alanlar oluşturulmuş durumdadır. Köpeklerinize sunduğunuz ilgi ve alakanın bir başkasına teslim edildiğinde aynı ilgiyle alakanın yaşatılması isteği bilincinde hareket ederek sunduğumuz sevgi ve ilgiye odaklı sıcak alanlar oluşturmaktayız. Günlük olarak yapmaları gereken eğlenme aktivitelerini yerine getirmeleri adına kendilerine özel olarak tasarlanmış açık alanda diledikleri gibi rahat hareket edecekleri geniş alanlar sunarak güneşin ve eğlencenin keyfini doyasıya çıkarmalarını sağlamaktayız.

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü köpeklerinizin gerekli olan gün içerisindeki egzersizlerini rahatlıkla yapması ve kazandırdığınız eğitimlerin daha çok pekişmesi amacıyla kendileriyle daima ilgilenen uzman bakıcılar gözetiminde hareket etmektedirler. Kendimizi köpeklerinizin yerine koyarak güçlü bir empati şekliyle istek ve ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılanması için gereken özeni her anlamda sağlanılmaktadır. Gün içerisinde yaşadığınız olumsuzluklar sizler üzerinde negatif bir etki bırakıyor ve bu negatif etkiden kurtulmak için dinlenme ya da eğlenme seçenekleri değerlendirmek amacıyla bir tatil süreci yaşamak istiyorsanız köpeklerinizin de aynı istekler içerisinde olacağını bilerek kendilerine dilediğiniz gün süresince bu farklılığı yaşayarak pozitif bir enerji paylaşımı yaşamaları sağlanılmaktadır. Sunulan bu pozitif enerjiyle köpekleriniz daha mutlu ve huzurlu olmanın yanında daha rahat bir şekilde denilenleri uygulamaya odaklanacağından dolayı son derece sorunlardan uzak geniş bir alanda her türlü aktiviteyi yapmalarına olanak sağlanılmaktadır

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü sizin bıraktığınız köpeğinize değer verdiğiniz diğer köpeklerini köpekleri ile sağlıklı bir şekilde iletişim kurarak daha rahat bir sosyalleşme sürecini elde etmelerine ve arkadaşlık kurma özelliklerini daha güçlü kılmalarına yardımcı olmaktadır. Köpeklerinizin gerek duyduğu günlük beslenme şekillerini önemseyerek sizin sunduğunuz bilgiler doğrultusunda edindiği alışkanlıklardan koparmayarak değerli besinlerini sağlık ve hijyenik bir ortam içerisinde gidermelerine yardımcı olunmaktadır. Köpeklerinizde var olan sağlıklı duruşları gerekli kontrolleri yapılarak sizlere gene sağlıklı bir şekilde teslim edilmektedir. Ayrıca olası yaşanılacak olan rahatsızlara karşı veteriner hizmeti de köpeklerinizi teslim ederken içinizde hiçbir kuşkunun olmamasına neden olmaktadır. Köpeklerininiz hareketleri kısıtlanmayarak dış alanlarda yaşadığı huzuru iç alanlarda ayrı odalarda da sağlanarak keyifli bir yatak keyfi yapmaları sağlanarak sorunsuz uyku edinmeleri sağlanarak bir sonraki güne daha mutlu ve enerji dolu uyanmaları sağlanmaktadır. Üstün deneyimli uzman kişiler tarafından hiçbir köpek ayırt edilmeksizin hepsine taşıdıkları ayrı özelliklerine yönelik sorunsuz bir bakım sağlanılmaktadır.

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü olarak sizlere köpeklerinizin ve sizin birbirlerinden yarılışı ile yaşanılan tedirginliği ve mutsuzluğu köpeklerinizin üzerinden atmalarını kolayca sunduğu konforla kalite beraberliğiyle sağlamaktadır. Köpeklerinizi ister günlük ister daha fazla günlerde ağırlayabilmek adına sizlere servis imkânı da sunarak köpeklerinizin zevkli bir süreç yaşamları güvenle sağlanılmaktadır. Köpeklerinizin günlük olarak sağladığınız bakımların aksamaması adına gerekli tımar ve diş bakımlarının yanı sıra gerekli her bakımı ayrıcalıklı olarak onları incitmeden sevgi şefkat çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Sizin tatil yapma hakkınızın köpeklerde de olması gerektiği bilincinde siz eğlenirken ya da dinlenirken köpeklerinizin de aynı duyguları yaşayarak birbirinize özlemle kavuştuğunuz anda hayata enerjik bir şekilde devam etmeniz sağlanılmaktadır. Kolay ulaşım nedeniyle köpeklerinizi sabah bırakıp akşam teslim alma imkânlarının olması acil işlerinizin sizleri ve köpeğinizi zor durumlar yaşamaktan kurtararak bol eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlamaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • serhat
  8 yıl önce

  merhaba
  bayram tatilinde köpeğimii1 haftalığına bırakmak istiyorum.
  araçla bırakı araçla alabilirim beylikdüzüne yakınım.
  1 hasftalık pansiyon ücreti ne kadardır?

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü