köpek eğitimi

İskoç çoban köpeği yavrusu

js

Uzun bir burnu, uzun tüyleri ve oldukça sevimli bir yapısı olan çoban köpeği arayanlar için İskoç çoban köpeği yavrusu doğru bir seçim olacaktır. Bu cins köpekler bekçi köpeği olarak ya da çoban köpeği olarak etkilidirler. Bunun yanı sıra evde de beslenebilirler. Zeki ve cesur bir köpek cinsidir. Kaslı ve yapılı bir bedene sahiptir. Fazla tüyleri olan ve bu haliyle oldukça sevimli olan bir cinstir. Saldırgan bir cins olmasa da tanımadığı kişilere karşı kuşkucudur. Korumacı bir köpek olması nedeni ile sahibine oldukça bağlı ve olumsuz durumlarda hemen korumaya geçen bir köpektir. Oldukça enerjili ve tüm gün farklı işler yapmak için uygundur.

İskoç çoban köpeği yavrusu satın alarak bekçi köpeği olarak kullanabileceğiniz gibi bahçenizde de bakabilirsiniz. Fazla enerjisi nedeni ile devamlı olarak aktif olması gerekir. Bahçeli evlerde bakılması daha doğru olacaktır. Firmamızda bu cins yavruları görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz zaman bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. SCR’li yavru eğitimli köpek satın almak isteyenler için firmamız en uygun seçenekleri sizlere sunuyor. Aradığınız her cins yavru köpeği firmamızda kolaylıkla bulabilir ve istediğinizde hemen satın alarak onu yeni yuvasına götürebilirsiniz. Bu cins oldukça popüler bir cinstir. Dünya çapında tanınmış ve sevilmiş olması sayesinde beğenisi fazla olan bir cins köpek istiyorsanız sizin için oldukça uygundur.

İskoç çoban köpeği yavrusu eğitim ile oldukça iyi bir hale gelebilen bir cinstir. Verilen eğitimleri algılaması kolay olacaktır. Oldukça yetenekli ve hareketli bir cins olduğundan büyük bahçelerde bakılması onun açısından daha iyi olacaktır. Bu şekilde istediğinde hareket etme imkanı bulabilir ve aktif olarak egzersiz yapabilir. Yalnız bırakılmamalıdır. Yalnız kaldıklarında kötü huylar edinebilir ve eşyalarınıza zarar verebilirler. Devamlı olarak yaparak bir şeyler ya da oynayacak bir şeyler aradıklarından her şeyi oyun olarak görebilirler. Küçük yaşta eğitilmeleri bu köpek cinsi için iyi bir seçim olacaktır. Aldığı eğitimler sayesinde sizinle daha iyi uyum sağlayacak ve aynı ortamda sorunsuz bir şekilde yaşayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Bayram
  2 yıl önce

  1,5 yaş erkek iskoç çoban köpeğimizi sahiplendirmek istiyoruz. İstanbul Anadolu yakasındayız.

  yorum beğen
 • Vedat emir osmanli
  3 yıl önce

  Bir adet yavru erkek iskoç caban köpeği istiyorum yeriniz be yardımcı olmanız umudu ile hoscakalin

  yorum beğen
 • Ihsan metin
  8 yıl önce

  2-4 aylik iskoç çoban köpegi yavrusu ariyorum.
  bu konuda bilgi ve alternatifleri lütfen iletirmisiniz.

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

İskoç çoban köpeği yavrusu