köpek eğitimi

İRLANDALI SU SPANİEL YAVRUSU

uy

Çok sevimli bir köpek olan İrlandalı su spaniel köpeğini severek bakacaksınız. Bu hayvan çok akıllı, sempatik ve sevimli bir hayvandır. Dayanıklı ve sağlam yapısı birçok alanda yaşamasını sağlamaktadır. Spor aktivitelerinde rahatlıkla size eşlik eder. Cesur karakterli yapısı da sizi memnun edecek. Aktif, enerjik ve hareketli bir hayvandır. En dikkat çeken noktalarından biri ise sevimli kıvrık tüyleridir. 19. yüzyıldan bu yana  bu sevimli köpekler yaygın olarak üretilmektedir ve beslenmektedir. Bu hayvanların en önemli özelliklerinin başında suyu sevmeleri gelmektedir. Suda hareket etmeye ve oynamaya bayılır. Özellikle, bataklık ve göl çevrelerinde avcılık faaliyetlerinde size mükemmel şekilde arkadaş olacaktır.

İrlandalı su spaniel yavrusu ve yetişkin türleri insanlarla çok iyi arkadaşlık yapabilmektedir. Ancak ona sıcak bir aile ortamı vermelisiniz. Bu şekilde, İnsanlarla özellikle ailesiyle ve çocuklarla çok iyi anlaşır. Bu köpeklerin kendine özgü kıvırcık yani kıvrımlı tüylerini temiz tutmak zor olabilir. Sık yıkamak ve fırçalamak bu anlamda etkili olacaktır. Ömürleri yaklaşık olarak 10 ile 12 yıl arasında değişmektedir. İrlandalı su spaniel yavrusu da son derece sevimli halleri ile sizi mest edecek. İklimlere dayanıklılık olarak da size sorun yaratmayacak bir köpektir. Özellikle ülkemiz iklimine uyum sağlar özellikleri söz konusudur. Bu cins kolay bulunan bir tür değildir. Bu nedenle, yavruları alırken mutlaka kalitesine güvendiğiniz firmalardan almanız gerekmektedir.

İrlandalı su spaniel yavrusu almak için en iyi seçeneğiniz firmamızdır. Dünya çapında en kaliteli ve cins köpekleri sizler için sunmaktayız. Yavrularımız tam anlamıyla bakımları mükemmel şekilde yapılmaktadır. Uzman veteriner ekibimiz sağlık bakımlarını, eğitmenlerimiz ise yavrularımız temel eğitimlerini vermektedir. SCRli yavru eğitimli köpek almak için en iyi seçimin firmamız olduğunu unutmamalısınız. Bir hayvan sever olarak, en sağlıklı olan ve iyi anlaşacağınız, sizin yaşam alanınıza en kaliteli şekilde uyacak hayvan dostlarını edinmeniz çok önemlidir. Bu nedenle, firmamızdan öncelikle uzman yardımı almalısınız. Öte yandan, devamlı şekilde köpeklerinizle yaşadığınız her sorunu da bizlere danışabilirsiniz. Mutlaka imkanlarımızdan siz de hemen yararlanın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İRLANDALI SU SPANİEL YAVRUSU