köpek eğitimi

Havanese Köpek

40 Big Dog Puppy Pictures 35

Çocuklarınız İçin Evcil Oyuncak

Bekar evinizde beklide size en iyi arkadaş, kapıyı açtığınızda sevimli tavırları ile üzerinize atlayacak, isten dönüşlerinizi sabırsızlıkla bekleyecek, koruyucu, oyuncu bir köpektir. Bu köpek öyle bir köpek olmalıdır ki; size hem sorumluluk kazandırmalı hem de yalnız geçen günlerinizde size can yoldaşı olmalıdır ya da küçük evinizde çocuklarınıza oyun arkadaşı, yürüyüşlerinizde size koruyucu olmalıdır.

Havanese cinsi köpekler küçük görüntüsü olan daha çok beyaz renkli ipeksi uzun dalgalı tüylere sahip tam bir uyun köpeğidir. Evinizde çocuklarınız için evcil oyun arkadaşı olarak biçilmiş kaftan denebilir. Secereli eğitimli yavru bir Havenese köpek aldığınızda bu köpek size ve ailenize durgusal olarak bağlı, sadık her zaman eşlik edecek bir aile ferdi daha ailenize katılmıştır. Bu cins köpekler çok kolay öğrenebilir ve öğrendiklerini sergilemekten tarifsiz keyif alırlar, bu özellikleri ile çocukların vazgeçilmez oyun arkadaşları niteliğindedir. Olumsuz huy olarak fazlaca havlamaya yatkın olmaları gösterilebilir. Fakat bu problemi de firmamızdaki uzman eğitimci personelimiz aracılığıyla çözümleyebiliriz. Sadece bu köpek ya da bu sorun için değil tüm köpeklerin eğitimleri ile alakalı dönemsel problem yaşadığınızda başvuracağınız tek ve güvenilir adres olmaktan gurur duymaktayız. Bu konuda Türkiye’de ki sayılı firmalardan biri olmak ve bu özelliğimiz yıllarca sürdürebilmek hem çok meşakatli hem de çok keyif vericidir. Çünkü köpek eğitimi iş bilincinden çok sevgi ve şefkate dayalı bir eğitimdir. Havanese köpekler tam bir apartman köpeğidir, yani bahçeli bir ortama ihtiyaç duymadan evinizin içinde sizi sıkıntıya sokmadan yaşayabilirler. Ortalama ömürleri 14-15 yıl olmakta ve ağırlıkları 3-6 kg arasında değişmektedir. Minik ve bol tüylü yapıları sebebi ile çocuklarınızın maskotu gibi sürekli kucaktan kucağa, omuzdan omuza gezebilirler, bundan da ayrıca keyif alırlar.

Firmamızın önemli misyonlarından biri de cins köpekleri secereli ve eğitimli olarak sahiplerine teslim etmek ve özellikle A tipi secereli hayvanların çoğalmasına katkıda bulunmaktır. Böylece ırklar tam olarak devamlılığını bozulmadan sürdürebilmekte ve ırkın gerçek hayranları her zaman istedikleri köpeklerine kavuşabilmektedirler. Çiftliklerimizde köpeklerimizin tüm aşıları da düzenli olarak yapılmakta ve sahiplerine aşı karnesi ile bu bilgi sunulmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Havanese Köpek