köpek eğitimi

GREAT PYRENEES YAVRUSU

dogs pics 25

Great Pyrenees yavrusu sevimliliği ve sıcak kanlı yapısı ile sizi hayran bırakacak. Bu köpek Pirene dağ köpeği olarak da anılmaktadır. Güçlü ve iri yapılı bedeni ile sağlam bir hayvandır. Kürkü biraz uzun, dalgalı veya düz olarak gelişebilir. Bu kürk yapısı sayesinde, ırk soğuk havalarda rahatlıkla yaşayabilmektedir. Hafif sarı lekeli cinsleri bulunmakla birlikte, hayvanın en belirgin özelliği mükemmel tonda bembeyaz rengidir. Hem suya dayanıklı olmasına, hem de yoğun karlı mevsimlerde bile yaşamasına bu yapısı olanak sağlamaktadır. Great Pyrenees ailesine çok sadık bir köpektir. Yabancılara karşı, ailesini koruyan bir yapısı bulunmaktadır. Bu yabancı bir insan ya da başka bir köpek olabilir.

Ailesine veya sevdiklerine karşı sevecen ve kibardır. Kendini feda etme noktasında ailesini koruma içgüdüsüne sahiptir. Onunla iken kararlı olmalı ve konutları net şekilde vermelisiniz. Aksi takdirde, kararlı yapısı ile sizi kontrol altına almak isteyebilir. Eğitimde ise sabırlı ve seven ancak kararlı olmak gerekmektedir. Yavru iken olgun olmayacağını, 2 yaşında olgun hale geleceğini de bilmelisiniz. Havlama eğitimi yavru iken olabilir. Bunu eğitimle aşabilirsiniz. Yapı olarak enerjik, bol egzersize ihtiyaç duyan bir hayvandır. Bunun düzenli olması gerekir. Günlük egzersizlerin düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Kürkünü düzenli şekilde fırçalamanız yerinde olacaktır. Tüy dökme mevsiminde biraz daha düzenli ve yoğun bakım yapmalısınız. Gerek yavru, gerekse yetişkin iken gerektiğinde yıkamanız yeterlidir.

Great Pyrenees yavrusu edinmeyen karar verdiğinizde cinsin en asil olanlarını almaya dikkat etmelisiniz. Yavru olarak en asil ırkları kurumumuzda bulabilirsiniz. Bu konuda başarılı çalışmalarımız ile iddialıyız. SCR li yavru eğitimli köpek türlerimiz en iyi özelliklere sizlere sunulmaktadır. Uzman veterinerlerimiz eşliğinde, köpeklerimizin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Aşılar, fiziksel ve diğer bakımlar detaylı olarak yapılmaktadır. Yavru köpeklerinizi kurumumuzdan almanız mükemmel durumda, ırk özellikleri tam yerinde olan hayvan dostlarınız edineceğiniz anlamına gelmektedir. Bu nedenle, internet ya da diğer iletişim özelliklerimizden bize hemen ulaşın. Son derece özel hayvanlarımızdan inanılmaz memnun kalacaksınız. Türlerinin en özel ve sağlıklı örneklerini yetiştirmekteyiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

GREAT PYRENEES YAVRUSU