köpek eğitimi

ENGLİSH COCKER

40 Big Dog Puppy Pictures 28

Evcil bir hayvan sahibi olmak mesela bir köpek edinmek, beraberinde büyük sorumluluklar da getirir. Evinizde bir köpek istiyorsanız, onun bakımı ve eğitimi konusunda sabırlı olmayı en baştan kabul etmelisiniz. Köpek eğitimi sizin için sadece ‘’ gel, git, yat, kalk, otur… ‘’ gibi sıradan komutları öğretmek anlamına geliyorsa, evcil hayvanınızla sorunlar yaşayacaksınız demektir. Bir köpeği iyi bir şekilde eğitmek için bundan çok daha fazlası gereklidir. Köpeğin aile ortamına uyum göstermesini sağlamak, çevresindeki uyaranlara karşı nasıl tepkiler vermesi gerektiğini öğretmek ancak o köpeği iyi tanımakla mümkün olabilir. English Cocker cinsi, hem bir av köpeği olarak hem de evde beslenebilecek bir köpek olarak iyi bir tercihtir. English Cockerı scrli yavru eğitimli köpek olarak almak size onun eğitimi konusunda oldukça yardımcı olacak ve zaman kazandıracaktır.

English Cocker, genel olarak yumuşak huylu, uyumlu ve oldukça hareketli bir köpektir. Çocuklarla arası iyidir, kızdırılmadığı sürece onlara karşı sabırlıdır, onlarla oyunlar oynamayı sever. Dost canlısıdır. Uzun kulaklı, uzun tüylü ve çenesi güçlü bir türdür. English Cockerı beslemek için bahçeli bir ev tercih edilmesi apartman dairesinden daha iyi olacaktır.  Çünkü enerjik yapısı sebebiyle egzersiz ihtiyacı oldukça yüksektir. English Cockerınızı scrli yavru eğitimli köpek olarak alırsanız zaten eğitimi konusunda zorluk çekmezsiniz. Bunun yanında sizinle olduğu her an ona yeni bir şeyler öğretme imkânına sahipsiniz çünkü eğitilebilirlik seviyesi oldukça yüksek bir köpektir. Av köpeği olarak oldukça iyi bir performans gösterse de, iyi huylu bir tür olması onun daha çok evcil bir köpek olarak tercih edilmesini sağlamaktadır.

Enerjik dost canlısı ve sevimli English Cockerınızı temin edebileceğiniz en güvenilir adres bizim firmamızdır. Diğer bütün köpek türleriyle birlikte English Cockerların da scrli yavru eğitimli köpek olarak satışını yapmaktayız. Kangal, Pointer, Chihuahua ve aklınıza gelebilecek tüm köpek türleri elimizde mevcuttur, istediğiniz türü gönül rahatlığıyla bizden temin edebilirsiniz. Bu alanda Türkiye’de faaliyet gösteren en iddialı ve en iyi firmayız. Türkiye’de scrli köpek bizden alınır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

ENGLİSH COCKER