köpek eğitimi

DEV SCHNAUZER YAVRUSU

chepkadog.net 7

Dev Schnauzer cinsi, Alman köpek ırklarının en kaliteli ve güzel cinsleri arasında yer almaktadır. Bu tür dünya genelinde de ilgi görmektedir. Dev Schnauzer cinsi, çocuklarla çok iyi anlaşan bir köpek ırkıdır. Sevecen, sempatik, itaatkar, komut almaya açık bir köpektir. Güvenilir ve iyi huylu olması tercih edilmesinde önemli bir nedendir. Yaşam tarzınıza uyum sağlama özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle, hem şehir yaşamında, hem de kırsal yaşamda uyum sağlayabilen bir köpek ırkıdır. Koruyucu doğası da hayvanların yaşadıkları alana ve aileye bağlanmasına ve korumasına neden olur. Bu durum, bu sevimli hayvanların sahipleri için avantajlıdır. Her anlamda, sevimli, sevecen, arkadaş canlısı, çocuklarla iyi anlaşan bir köpektir.

Dev Schnauzer cinsi köpekleri disiplinli şekilde ve bol ödüllü olarak eğitmeniz durumunda eğitimlerinizin cevabını çok kaliteli şekilde alabilirsiniz. Sevimli hayvanların korumacı tavırlarından da memnun kalacaksınız. Alman asıllı köpekler arasında her zaman hem dünyada, hem de ülkemizde özel bir yeri vardır. Hayvan bıyıklıdır ve kaliteli bir tüyü yani postu bulunmaktadır. Tüylü yapısı ile her mevsime ve iklime uyum sağlayabilir. Ülkemiz iklimine de uyumlu bir cinstir. Dev schnauzer yavruluk çağlarından itibaren korumacı yapısı ile dikkat çekmektedir. Apartman dairesinde ya da müstakil evlerde köpeğinize bakabilirsiniz. Çeşitli boy aralıkları olan bu ırkın en ilgi çeken ırk türü ise dev olanlardır.

Kurumumuzda dev schnauzer ırkının en kaliteli özelliklerini bulabilirsiniz. Hayvanlarımızın temel eğitimleri detaylı şekilde yapılmaktadır. Veteriner ekibimiz de hayvanlarımızın sağlık kontrollerini devamlı şekilde yapmaktadır. Hayvanların ilk doğdukları günden bu yana süt ve diğer mamalarının verilmesine de çok dikkat edilmektedir. Bu nedenle, ülkemizde en özel kurumların başında geldiğimizi bilmelisiniz. Aradığınız her cinsi, özellikle en tercih edilen cinsleri en duru şekilde kurumumuzda bulacaksınız. Aldığınız yavruların sağlıkların her anlamda mükemmel olduğundan emin olabilirsiniz. Bu nedenle, başka bir kurum aramayın ve köpek edinmek için bizimle iletişime geçin. İnternet üzerinden, çağrı merkezimizden ya da kurumumuzla direk olarak temasa geçerek yavrularımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacaksınız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

DEV SCHNAUZER YAVRUSU