köpek eğitimi

Clumber Spaniel yavrusu

dogs picture 13

Bu cins köpekler uzun kulaklı ve uzun tüylü bir görünüme sahiptirler. Clumber Spaniel yavrusu satın almak isteyenler firmamızdan bu cins köpekleri rahatlıkla satın alabilirler. Firmamız her cins köpek satışı yapmaktadır. En iyi Clumber Spaniel cinsi köpekler firmamızdan satılır. Sizlerde seçimlerimizi bu yavrular arasından yaparak hemen satın alabilirsiniz. Sık tüyleri nedeni ile serin havalarda daha rahat olurlar. Yeterli ve düzenli egzersiz ile apartmanda da yaşayabilirler. Ağır bir köpektir ve oldukça hızlı büyürler. Genç olanları aktiftir. Ama olgunlaştıklarında yavaşlarlar. İyi huylu, zeki ve tatlı bir köpektir ve aile içinde kolaylıkla uyum sağlayabilir. Av köpeği olarak da tercih edilebilen en iyi huylu köpektir. Oyun oynamayı fazlasıyla sever. Bu nedenle gün içinde onunla oyun oynayarak egzersiz ihtiyacını da karşılayabilirsiniz.

Clumber Spaniel yavrusu satın almayı düşünenler için en güzel bakımlı köpeklerin satışını yapıyoruz. Türkiye genelinde en iyi köpekleri firmamızdan satın alabilirsiniz. Aradığınız her cins köpeği firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu cins köpek satın almak isteyenler firmamıza gelerek yavru köpeklerimizi daha yakından görebilir ve daha sonrasında tercihlerini yaparak beğendikleri yavruyu satın alabilirler. İstediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek satışlarımız veya köpeklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Pek çok farklı cins köpeği firmamızda kolaylıkla bulabilir ve istediğiniz de satın alarak birlikte yaşayabilirsiniz. SCR’li yavru eğitimli köpek satın almak isteyenler firmamızı tercih edebilirler.

Clumber Spaniel yavrusu arayanlar firmamızı tercih ederek hemen bu cins yavru köpeklerden istediklerini satın alabilirler. En iyi cins köpeklerin satışını yapan bir firma olarak istediğiniz köpek cinslerini bünyemizde barındırıyoruz. Aradığınız cins köpekleri firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Anne ve babasının hangi ırktan olduğunu ve safkan olup olmadığı firmamızdan alacağınız belge sayesinde öğrenebilirsiniz. Köpek üretiminde en iyisini yapıyoruz. Aradığınız her cins köpeği firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Oldukça sevimli olan bu cins köpekleri satın alarak uygun ortamlarda yaşam alanları oluşturarak size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Uzun yürüyüşlerde yanınızda onu da götürebilir ve yol boyu sizinle yürüyüş yaparak egzersizini de yaptırmış

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Clumber Spaniel yavrusu