köpek eğitimi

Chow Chow yavrusu

boo the dog sleepy

Chow Chow yavrusu siyah bir dile ve düz arka ayaklara sahiptir. Sık tüyleri ve farklı bir görünümü vardır. Görüntüsü nedeni ile aslanlara benzetilen ve Çin Aslan’ı olarak da bilinen bir köpek cinsidir. Sevimli olduğu gibi iri bir cüsseye sahiptir. Bahçe de yaşayabileceği gibi yeterli egzersiz yaptırılması durumunda apartman dairesinde de yaşayabilir. Çabuk tembelleşebilen bir cins olduğundan dolayı zenci olarak egzersiz yaptırılmalıdır. Mevsimine göre yoğun olarak tüy dökebilir. Sevimli bir köpek sahibi olmak isteyenler bu cins bir köpek satın alabilirler. Genellikle uyumlu bir köpek olsa da zaman zaman huysuzlaşabilir. Sahiplerine karşı mesafeli olan bir köpek olsa da oldukça sadık bir yapıya sahiptir. Yalnızca tek bir kişiye bağlanırlar. Fazla itaatkar bir köpek değildir. Bu nedenle ondan istenenleri her zaman yapmayacaktır.

Chow Chow yavrusu satın alarak onu uygun koşullarda kolaylıkla büyütebilirsiniz. Çin Aslan’ı olarak bilenen ve yapısı gereği bir aslanı andıran bu köpekler oldukça sevimli bir görünüme sahiptirler. Zararsız bir köpek isteyenler için oldukça sevimli olan bu cins iyi bir seçim olacaktır. Firmamız ile iletişime geçerek satışlarımız ve köpeklerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi bakımlı Chow Chow cinsi yavrularımız SCR’li yavru eğitimli köpek olarak satışı yapılmaktadır. Sizlerde seçimlerimizi yapmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz her cins köpeği firmamız aracılığı ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Chow Chow yavrusu cinsi gereği tüylü ve sevimli bir köpektir. Aslan görünümlü olması nedeni ile Çin Aslan’ı olarak yaygınlaşmış bir cinstir. Eğer zorlanırsa saldırganlaşabilen bir cinstir. Bu nedenle fazla zorlanmasında fayda vardır. Ev ortamında bakılması zor olsa da küçük bir bahçede kolaylıkla bakılabilir. Doğuştan inatçı bir yapıya sahip olması nedeni ile eğitilmesi zor bir cinstir. Verilen komutlara itaat etmesi için mutlaka ne amaçla yapıldığını bilmesi gerekir. Sevimli ama bir o kadar zor bir köpektir. Özellikle görünümü nedeni ile fazlasıyla dikkat çeken bir cinstir. Her ortamda oldukça fazla dikkat çeker. Düzenli olarak egzersiz yaptırılması gereken bir cinstir. Bu şekilde tembelleşmeden yaşayabilir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Chow Chow yavrusu