köpek eğitimi

Chesapeake Bay Retriever yavrusu

chesapeake bay retriever yavrusu

Chesapeake Bay Retriever yavrusu satın almak isteyenler bu cins köpekler oldukça duygulu ve meraklıdırlar. Bataklıklarda avlanabilen bir cinstir. Cesur bir yapıya sahiptir. Eğitilebilir bir köpek olması nedeni ile iyi bir eğitim ile oldukça iyi itaat edebilir. Suyu seven bir cinstir. Avcılık konusunda kullanılabilir. Vurulan avları suya düşmeleri halinde sudan kolaylıkla çıkartabilir. Firmamızda bu cins pek çok yavru mevcuttur. İstediğinizde firmamızı ziyaret ederek bu cins köpekler arasından seçim yapabilirsiniz. Tüylerinin yapısı gereği sudan ıslanmadan kolaylıkla çıkabilir. Bu sayede su içinde kolay hareket edebilen bir cinstir. Av köpeği olarak kullanılabilecek yapıdadır. Bu cins bir köpek sahibi olmak isteyenler firmamızdan istedikleri zaman bu cins köpekleri satın alabilirler.

Chesapeake Bay Retriever yavrusu firmamızda satışı olan bir cinstir. Firma olarak her cins köpeğin satışını yapmaktayız. En iyi cins köpekleri firmamız sayesinde kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ev ortamında yaşayabileceği gibi avcı bir köpek olarak dış ortamda yaşamaya da uyumludur. Yapısı gereği farklı olan bu cins köpekler sevecen ve iyi bir eğitim ile itaatkar bir köpek olabilirler. SCR’li yavru eğitimli köpek satın almak isteyen herkes firmamızdan istedikleri köpek yavrularını rahatlıkla bularak satın alabilirler. Her cins köpek yavrusu satışlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstediğinizde satın alma işlemlerini gerçekleştirerek köpeğinizi alabilirsiniz.

Chesapeake Bay Retriever yavrusu cinsi köpek satın alarak istediğiniz yerde bakımını yapabilirsiniz. Firma olarak en iyisini satışa sunmak için çalışıyoruz. İstediğiniz zaman firmamızdan bu cins köpek yavrularından satın alabilirsiniz. Avcı bir köpek olması nedeni ile özellikle bataklık alanlarda avlananlar için iyi bir avcı köpeğidir. Avcı köpeği olarak satın almak için hemen firmamız ile görülme yapabilir ve bu cins köpeğinizi satın alabilirsiniz. İstediğiniz her cins köpeği firmamızdan satın alabilirsiniz. Firmamız köpek yetiştiriciliği konusunda yıllardır hizmet veren bir firmadır. En iyi bakımlı köpeklerin satışlarını sizin için yapıyoruz. Türkiye genelinde aradığınız her cins köpeği firmamızda kolaylıkla bulabilir ve beğendiğiniz cins köpekleri anında işlemleri yaparak satın alabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Yucel
    12 ay önce

    Merhabalar ilk once.orjinal melez olmayan Chesapeake Bay Retriever kopek yavrulariniz varmi.Fiyati nekadardi.Sizden de bi fiyat almak istedim.uygun gorursem alabilirim.yavrular safkan ve secerelimi acaba.buyuklerinin ve yavrularinin resimlerinden birer tane bana rica etsem yollarmisiniz.bir bakmak isterim.tesekkur ederim.islerinizde basarilar.şi.di yavru yoksa bile yetişkinlerden erkek ve disinin fotograf veya videosunu yollayabilirmisiniz lutfen.tesekkurlrr.

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Chesapeake Bay Retriever yavrusu