köpek eğitimi

Çanakkale Basenji Yavruları Satılık

ka

Korunmaya İhtiyacım Var Diyorsanız!

Evcil hayvan edinmek gerçek manada bir sorumluluk ve fedakârlık gerektirmektedir. Bu sorumluluk siz evden ayrıldığınızda da eve geldiğinizde de sanki bir çocuk yetiştiriyormuşçasına devam edecektir. Örneğin hasta olsanız ve haliniz olmasa dahi onu tuvaleti için dışarı çıkarmanızı, evinizin altını üstüne getirdiğinde toparlamanızı, evde yokken güvenliğini düşünmenizi ve sağlığıyla yakından ilgilenmenizi gerektirir. Bu konuda firmamız zaten ilk eğitimlerini almış secereli eğitimli köpek yavrularının satışını yaptığı için köpeğinizi eğitmek konusunda fazla sıkıntıya düşmezsiniz. Fakat köpeğinizden beklentiniz daha farklı eğitimleri de bilmesi ise yine bize yani tecrübeli ve sertifikalı eğitmenlere sahip firmalara başvurmanız gerekmektedir.

Bazı cins köpekler vardır ki nasıl davranırsanız o hale gelebilmektedirler. B köpeklere en güzel örnek “Basenji Yavruları” dır. Oyuncu karakteri ve zeki yapısı ile dikkat çeken bu köpeğe gerekli egzersiz ya da hareket sağlanmadığı durumlarda saldırgan olabilir. Diğer hayvanlardan pek hoşlanmadığı gibi yabancılara karşı da çok sıcakkanlı değildir. Ayrıca beslenmesine de özen gösterilmez ise şişmanlamaya ve hantal bir yapıya kolaylıkla kavuşacaktır. Çocuklarınız için oyun arkadaşı arıyorsanız bu köpek sizin için riskli olacaktır. Enerjik ve akıllı Basenji yavruları sosyalleşme eğitimi aldıysalar daha ılıman daha sevecen hale gelirler. Bu ırk köpeklerin koku alma özelliği ekstra gelişmiş ve avcı içgüdüleri olan köpeklerdendir. Renkleri kızıl, siyah ve beyaz olarak karışıktır. Tüy yapıları uzun olmadığından ve kendi patileriyle kendilerini temizleyebildiklerinden tüy bakımları yok denecek kadar azdır. 10-12 yıl arasında yaşayan bu köpek ırkı yaklaşık 10 kg ağırlığında ve 40-45 cm uzunluğundadır. Basenji köpekleri dışarıda yaşamaya çok uygun değildirler ve apartman dairelerine dahi uyum sağlayabilecek bir yapıya sahiptirler. İnatçı olmalarından ötürü eğitilmeleri konusunda bilinçli eğitmenlerden yardım almak önemlidir. Firmamız tüm personelleri ile bu tarz yardımlarda da müşterilerinin yanında olmaktadır.

Firmamızın önemli misyonlarından biri de cins köpekleri secereli ve eğitimli olarak sahiplerine teslim etmek ve özellikle A tipi secereli hayvanların çoğalmasına katkıda bulunmaktır. Böylece ırklar tam olarak devamlılığını bozulmadan sürdürebilmekte ve ırkın gerçek hayranları her zaman istedikleri köpeklerine kavuşabilmektedirler. Çiftliklerimizde köpeklerimizin tüm aşıları da düzenli olarak yapılmakta ve sahiplerine aşı karnesi ile bu bilgi sunulmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Nida
  1 yıl önce

  Basenji sahiplenmek istiyoruz, elinizde var mı,

  yorum beğen
 • Ayhan
  2 yıl önce

  Merhaba, yavru sahiplenmek istiyorum, yavrunuz var mı?

  yorum beğen
 • Bülent Kayacık
  3 yıl önce

  Merhaba beyaz basenji satın almak istiyorum fiyat ve bilgi verirmisiniz tşkler

  yorum beğen
 • Nadia
  3 yıl önce

  Basenji yavru kopek almak istiyorum. Bana ararmisiniz

  yorum beğen
 • GURKA AKMAN
  4 yıl önce

  erkek yavru almak istiyorum. fiyatları nedir

  yorum beğen
 • Adem Aktas
  5 yıl önce

  Merhaba Basenji yavru fiyat nedir?

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Çanakkale Basenji Yavruları Satılık