köpek eğitimi

BULLDOG YAVRU KÖPEK

BULLDOG YAVRULARIMIZ

Türkiye’deki en iyi köpek üretim firmasından Src belgeli eğitimli yavru köpeklere sahip olmak isterseniz aradığınız köpekler burada sizler için hazırlar. Sektörde yetiştirdiğimiz hayvanlarımız ve müşteri memnuniyetimiz bizim önceliğimizdir. Çocuklarınıza bir arkadaş, evinizde kendinize bir dost isterseniz Bulldog yavru köpeklerimiz sizleri bekliyor. Bu mini dostlar yeni yuvaları için hazırlar.

Ataları eski Asya mastiflerine dayanan Bulldog cinsi köpeklerin gelişimleri İngiltere’de tamamlanmıştır. Fiziki olarak iri ve geniştir. En belirgin fiziksel özelikleri gözlerinin yanına kadar gelen yanaklarıdır. Tamamıyla güvenilir ve en kibar köpeklerden biridir ancak düşmana karşı ise sert ve cesurdur. Kendisiyle aynı boyda olan diğer köpek türleriyle kıyaslandığında Bulldog’lar kilo olarak daha ağır basar. Bu yüzden de hareketleri daha yavaştır. Günümüzde yaşayan en güçlü köpekler kategorisinde yer alırlar. Bekçi köpeği olarak çok kullanılırlar. İlgi isteyen mutlu köpeklerdir. Yabancı köpeklere karşıdır bunun yanında ev hayvanlarıyla anlaşabilir. Evde bol bol uyuyan ve iyi huylu bir hayvandır. Horlaması ile ünlüdürler. Genç yaşlarında eğlenceyi severler, yaşlılıklarında biraz daha sakindirler. Apartmanda yaşamak için idealdirler. Bahçesiz bir evde de mutlu olabilirler. Ilıman iklimde daha rahat eder. Sıcak havayı pek sevmez çünkü serinlemekte zorluk çeker. Bu cinsin bir kısmı tembelken bir kısmı da çok hareketlidir. Ancak zinde olması için düzenli egzersiz faydalıdır. Tüylerin bakımı kolaydır, haftalık fırçalama yeterli gelecektir. Yüzü kırışık olduğundan derisinin kırışıklıkları nemli bezle silinebilir. Tıraşa ihtiyacı yoktur. Orta derecede tüy dökerler. Renkleri kızıl, sarı, beyaz ve soluk kırmızıdır. Ortalama ömürleri 8 yıldır. Lakabı en güzel çirkin köpektir. Başı büyük olduğu için doğumu zordur bu yüzden genellikle sezaryenle doğum gerçekleştirilir. Dişilerinin çoğu kısırdır ve bu özellik Bulldog’ların değerini arttırır. Genetik yapıları itibariyle havlama özelliklerini pek kullanmazlar.

Müşteri memnuniyetimiz ve sürekli hizmet gelişimi temel prensibimizdir. Türkiye’deki en iyi ve en güvenilir köpek firması olup Bulldog cins yavru köpeklerimizin hepsi Src belgeli ve eğitimlidirler. Siz hayvan severler için dinamik yapıya sahip firmamız her daim hizmetinizdedir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

BULLDOG YAVRU KÖPEK