köpek eğitimi

Bekçiye Mi İhtiyacınız Var?

kş

Hayat şartlarının zorlaşması ile son zamanlarda etrafımıza baktığımızda insanların büyük ailelerden çekirdek ailelere dönüştüğünü bahçeli evlerden küçük dairelerde yaşamaya başladığını görmekteyiz. Hatta aynı apartmanda yüzlerce kişi oturmasına rağmen kimse kimseyi neredeyse tanımamaktadır. İşte metropollerin bu gerçeği insanları güvenli limanlarda buluşmaya itmektedir. Firma olarak bu güvenli limanın sadık bir köpek edinmekle sağlanabileceği iddasındayız. Şöyle ki; “sürekli sizin ağzınıza bakan her talimatınızı yerine getiren, yolda yürürken size eşlik eden, tehlike anında sizi her şeye ve herkese karşı korkusuzca savunan ve sadece size ait olan sadık bir dosttur köpek” desek ne dersiniz?

Firma olarak yılların birikimi ile müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ilişkilere de dayanarak gerçekten ihtiyaçları olan köpekler için önerilerde bulunabilmekteyiz. Önerimiz ya da sizin tercihiniz her ne olursa olsun bizde bulunan tüm köpeklerin secereli eğitimli köpek yavruları olduğunu bilmenizi isteriz. Örneğin çocuklarınız ile bol bol oynasın ama evinize de bekçilik yapsın, sevimli görünsün, sahiplerine karşı sıcakkanlı uyumlu olsun, eğitimi kolay olsun istiyorsanız size önereceğimiz Schipperke Köpek Yavrusudur. Bekçi köpeği ya da koyun sürüsü köpeği diye anılan siyah renkte olan bu cins köpekler 13-15 yıl arası yaşamakta ve hareketli ve hızlı köpekler kategorisinde yer almaktadırlar. Kilolarının 5-7 kilo arasında değişmesi hafiflikleri ile çabuk hareket edebilme kabiliyetlerini arttırmaktadır. Firmamız bu cins köpekleri daha çok ilköğretim çağında çocuğa sahip olanlar ya da yaşlılar önermektedir. A/B tipi secereli olarak elimizde her an Schipperke Köpek Yavrusu bulabilirsiniz. Bu köpekler eğitim almadan dahi her kapı çaldığında ya da her misafir geldiğinde siz komut verene kadar havlayacaklar ve yeni birinin ziyaretinize geldiğini haber vereceklerdir. Uzman personelimiz tarafından verilen eğitimlerle inatçı yapısına rağmen itaatkâr hale gelebilmektedirler.

Hangi cins ya da ırk köpek tercih edilirse edilsin, güvenilir bir kaynaktan bu hayvanları sahiplenmek en doğru davranıştır. Çünkü aşıları düzenli yapılmamış ya da mevcut hastalığı fark edilmemiş bir köpeği hiç kimse evine, bahçesine sokmak istemez. Bunun bilincinde olan ve tüm yetiştiriciliğini yaptığımız hayvanlara sevgi ile yaklaşan ekibimiz, aldığınız evcil hayvanın sağlık bilgileri konusunda sizlere her zaman yardımcı olacaktır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bekçiye Mi İhtiyacınız Var?

https://www.petyavru.com